Koszule męskie

4593 wyników

SUPER SLIM FIT

SLIM FIT

REGULAR FIT

COMFORT FIT

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 98
  3. 98
  1. Sommerfest HAKA
  1. 1
  2. Strona 1 / 98
  3. 98

Koszule męskie

Trudno o bardziej klasyczny element męskiej garderoby niż koszula. Odgrywa ona ważną rolę praktycznie we wszystkich sytuacjach: w życiu codziennym, w pracy biurowej oraz w przypadku formalnych uroczystości.

Wszechstronność męskich koszul

W przeszłości koszula była elementem bielizny, noszonym na przykład pod swetrem. Dziś jej rola jest dużo ważniejsza. Koszule męskie są widoczne cały czas, przy czym można je łączyć z przeróżnymi elementami. Są nie tylko częścią garnituru. Świetnie wyglądają z dżinsami czy chinosami, a koszulki z krótkimi rękawami można nosić do krótkich spodni.

Absolutny klasyk - białe koszule

Obecnie męskie koszule można spotkać w całej palecie barw, ale białe koszule to nieśmiertelny kanon. Są odpowiednie na wszystkie okazje i na każdą porę roku. Niezastąpione są zwłaszcza podczas najważniejszych okazji, jak ważne uroczystości czy biznesowe spotkania.

Eleganckie koszule biznesowe

Koszula jest ważnym elementem stroju biznesowego. W takich przypadkach najodpowiedniejszym wyborem są męskie koszule w stonowanych kolorach, pasujących do formalnych okoliczności. Poza bielą, są to też kolory pastelowe, raczej klasyczne, jak szarość czy kolor szampański. Bardzo ważna jest też jakość koszul biznesowych, do pracy więc warto wybierać produkty uznanych marek. Wiele takich propozycji można znaleźć w Peek & Cloppenburg. Koszule renomowanych producentów, na przykład znanych projektantów, dodają prestiżu i są wspaniałym elementem biznesowego stroju mającego kojarzyć się z profesjonalizmem. Trzeba przy tym pamiętać, by stawiać na klasyczny kształt kołnierzyka, unikając wariacji na ten temat. Strój biznesowy nie może też składać się z koszuli z krótkimi rękawami, podobnie jak trzeba ich unikać w innych formalnych sytuacjach.

Koszule casualowe

Koszula w luźniejszym stylu jest też doskonałym elementem codziennych stylizacji. Tutaj świetnie odnajdą się też koszule z krótkimi rękawami, które nawet w upał odpowiednie są jedynie w takich okolicznościach. Na co dzień można pozwolić sobie na fantazję w doborze kształtów kołnierzyków, a także kolorów i wzorów koszul, stawiając nawet na najfantastyczniejsze rozwiązania.

Kultowe koszule flanelowe

Koszula z flaneli jest, obok białej koszuli, kolejnym klasykiem jeśli chodzi o męską garderobę. Panowie cenią takie stroje ze względu na ich wielką wygodę oraz doskonały wygląd. Łączą je zwykle z dżinsami, tworząc stylizację idealną na przykład do wykonywania obowiązków domowych.

Denimowe koszule - miejski styl

Od jakiegoś czasu koszule dżinsowe znów są bardzo modne. Świetnie wyglądają zwłaszcza z dżinsami i sportowymi butami.

Sportowy wygląd koszul zapinanych na guziki

Tego rodzaju koszule nadają luźniejszy wygląd i świetnie pasują na co dzień. Nadają się także do pracy, gdy jest ona mniej wymagająca pod względem formalnym.

Koszule bez prasowania oszczędzają czas

W Peek & Cloppenburg można też znaleźć koszule z tkanin, które nie wymagają prasowania. Pozwala to zaoszczędzić sobie wiele pracy i zawsze wyglądać świetnie.