Jeansowe trendy dla niego
Jak nosić jeans i denim

Jeansy to odwieczny faworyt w męskich szafach: uniwersalne spodnie jeansowe są niezastąpione od czasu ich wynalezienia przez Leviego Straussa. Wciąż wracają do mody w najróżniejszych wariacjach. W każdym sezonie są one na nowo interpretowane przez projektantów i inspirują nas nowymi krojami i kolorami. Pokazujemy, jak we właściwy sposób stylizować najnowsze trendy jeansowe dla mężczyzn!

Canadian tuxedo
Canadian tuxedo

Double denim
Canadian tuxedo

„Canadian Tuxedo” to strój, w którym jeansy łączone są z kurtką lub koszulą jeansową. Szczególnie w latach 2000 to połączenie było bardzo popularne — wystarczy pomyśleć o wystąpieniu Justina Timberlake'a i Britney Spears na czerwonym dywanie podczas MTV Video Music Awards w 2001 roku. Całkowicie jeansowy look wraca teraz do łask.

Staje się on jednak bardziej współczesny dzięki aktualnie modnym krojom. Trendy w męskich jeansach mają zazwyczaj tendencję do luźniejszego dopasowania, więc wybierz parę o kroju straight fit lub baggy fit. Dobierając górę, zwróć uwagę, aby efekt sprania na obu elementach był jak najbardziej podobny. Dzięki temu look będzie bardziej spójny. Pod kurtkę lub koszulę jeansową możesz włożyć prostą, basicową koszulkę. Jeansowy look dopełniają modne dodatki, takie jak czapka typu bucket hat czy saszetka nerka.

Shop this look

Jeansy idealne do stylu casualowego
Jeansy idealne do stylu casualowego

Jeansy idealne do stylu casualowego

Kiedy jesteś poza domem, Twój strój powinien być wygodny, a jednocześnie stylowy. Para casualowych jeansów o luźnym kroju jest idealnym elementem, w którym możesz z łatwością spędzić cały dzień.

Jeansy o kroju skinny fit nie są już zgodne z aktualnymi trendami jeansowymi dla mężczyzn, więc lepiej sięgnąć po inny krój. Aby stworzyć wygodny, codzienny strój, postaw na proste i swobodne fasony. Szczególnie popularne są obecnie takie kolory jak granatowy czy szary. Połącz je z luźnym T-shirtem, aby uzyskać prosty, komfortowy look. W zimniejsze dni jeansy możesz połączyć z kurtką. Jeśli masz odwagę, możesz również zastąpić klasyczne sneakersy skórzanymi botkami.

Shop this look

Business casual
Business casual

Business casual
Swobodnie i idealnie do biura

Jeansy nie nadają się do biura? Wręcz przeciwnie! Ta zasada jest już od dawna nieaktualna. W większości firm można dziś bez problemu zasiąść za biurkiem w najmodniejszych jeansach. Przy odpowiedniej stylizacji jeansy stają się elementem idealnym do pracy. Pokazujemy, jak to się robi.

Ponieważ jeansy generalnie wyglądają dość swobodnie, należy przywrócić im powagę stroju biznesowego za pomocą odpowiedniej góry. Można to osiągnąć dzięki koszuli, a latem — koszulce polo. Zimą na koszulę można włożyć sweter. Jeśli chodzi o odzież wierzchnią, klasyczny trencz szczególnie dobrze pasuje do stroju biznesowego, a także zapewnia ciepło i ochronę przed deszczem. W kwestii obuwia polecamy klasyczne skórzane buty lub mokasyny na grubej podeszwie.

Shop this look