s.Oliver
s.Oliver
Dla zwykłych ludzi
People first! Każdy z nas ma swoją codzienność. Ale co czyni nas wyjątkowymi: osobiste doświadczenia & nasza indywidualność. Od ludzi, których spotykamy, po wielkie i małe chwile, każde doświadczenie składa się na wyjątkową historię: naszą własną. s.Oliver celebruje zwykłych ludzi, którzy celebrują swój Romance of Style.
Najpopularniejsze kategorie

Nowości

Everyday Habits

Nowa kampania s.Oliver poświęcona jest codziennym nawykom, małym rytuałom i osobistym preferencjom. Niezależnie od tego, czy jest to styl elegancki czy swobodny, w domu czy na zewnątrz - nasza moda przekazuje przesłanie: każdy z nas jest wyjątkowy. Robiąc to, polegamy na ponadczasowo nowoczesnych elementach s.Oliver, które płynnie integrują się z naszym codziennym życiem i towarzyszą nam w dobrym stylu.

Odkryj teraz
sOliver

Everyday Outerwear

Nasza najnowsza odzież outdoorowa, która idealnie pasuje do naszego codziennego życia. Od eleganckich płaszczy po ciepłe pikowane kurtki, oferujemy wszechstronne opcje, które łączą styl i funkcjonalność. Niezależnie od tego, czy chodzi o miejski wygląd, czy przygodę na świeżym powietrzu, nasza kolekcja zapewnia ciepło i styl w każdą pogodę.

Odkryj teraz
Highlights
by s.Oliver
Shop the style
Kurtki
Płaszcze
Dzianina
s.Oliver Red Label

s.Oliver RED LABEL

Nasi ulubieńcy na każdy dzień

W s.Oliver Women celebrujemy różnorodność każdej kobiety i dajemy jej swobodę bycia sobą - o każdej porze dnia. Nasza kolekcja jest ponadczasowo nowoczesna, swobodna, nieskomplikowana i trwała. Każde ubranie jest świadectwem dbałości o szczegóły i można je łączyć na wiele sposobów. Naszym celem jest tworzenie ulubionych ubrań, które emanują optymizmem i mogą być noszone każdego dnia, ponieważ zapewniają dobre samopoczucie i autentyczność.

Odkryj teraz
s.Oliver Black Label

s.Oliver BLACK LABEL

Kobiece i stylowe

Modny dodatek na specjalne okazje, czy to w biurze, czy na kolacji. Nasza kolekcja urzeka zmienną wszechstronnością, ponadczasową nowoczesnością, komfortem noszenia i jednoczesną elegancją. Sylwetki są kobiece i stylowe. Zastosowano luksusowe, lejące tkaniny i wysokiej jakości materiały. Zamieniając chwile w specjalne okazje i ciesząc się pełnią życia. Z s.Oliver Black Label.

Odkryj teraz