Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 16
  3. 16
  1. 1
  2. Strona 1 / 16
  3. 16

Portfele

Portfele to bez wątpienia jedne z najważniejszych dodatków. Choć zwykle pozostają w ukryciu, to właśnie one w dużej mierze kreują wizerunek i zdradzają czy ich właściciel zwraca uwagę na modne detale.

Portfele damskie — szykowny dodatek w damskiej torebce

Każda kobieta wie, jak ważne są akcesoria. To właśnie one często potrafią przesądzić o finalnym efekcie danego stroju. Zwykle w centrum uwagi znajdują się odpowiednio dobrane buty i królowa damskich dodatków — torebka. Prawdziwie eleganckie kobiety wiedzą jednak, że równie ważny, jak modna torebka, jest inny dodatek, który się w niej skrywa — portfel. Powinien być on równie przemyślanym wyborem, jak reszta elementów stylizacji, ponieważ to właśnie on udowadnia, że jego właścicielka wie, jak wykreować efektowny image. W kolekcjach znanych brandów łatwo odnaleźć portfele, które są nie tylko szykowne, lecz także praktyczne. Te w wersji mini docenią nie tylko minimalistki — niewielkie portfele przydają się zawsze wtedy, gdy wybór modelu torebki pada na niewielką listonoszkę lub kopertówkę. Duże portfele okazują się niezastąpione na co dzień. Funkcjonalne przegródki pozwalają utrzymać w nich porządek i pomieścić nie tylko wszystkie karty płatnicze i lojalnościowe, lecz także akcenty bliskie sercu, takie jak sentymentalne drobiazgi czy też zdjęcia najbliższych.

Portfele dla mężczyzn — szczegół, który robi różnicę

Męskie portfele stanowią ważny detal, na który warto zwrócić uwagę. Najbardziej wszechstronne są zwłaszcza skórzane portfele męskie, które można śmiało wykorzystywać zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. Portfel ze skóry naturalnej lub ekologicznej jest równie istotny, jak stylowy zegarek. To jeden z tych dodatków, który podkreśla status modnego mężczyzny i w dyskretny sposób udowadnia otoczeniu bezkompromisowy gust właściciela. Portfele męskie łatwo dobrać do swoich oczekiwań względem funkcjonalności. Warto również upewnić się, by dany model posiadał wystarczającą ilość miejsca i kieszonek, zwłaszcza jeśli będzie on służył przechowywaniu różnych walut. Nie bez znaczenia pozostaje też kolorystyka. Odcienie brązu i klasyczna czerń to zdecydowanie najbardziej sprawdzone warianty, które stanowią niezmienną kwintesencję męskiej elegancji. Wiele z portfeli posiada niewielkie metalowe lub wytłaczane logo brandu. Ciekawą opcją są również portfele ozdobione monogramem znanej marki.