1. Kobiety
   1. Odzież

  Koszulki jedwabne

  Jedwab to wyjątkowy materiał, który od wieków jest niezwykle ceniony. Jego największą zaletą jest to, że jest naturalny, co przekłada się na jego liczne właściwości. Wystarczy wybrać którąś z jedwabnych koszulek oferowanych przez Peek & Cloppenburg, by przekonać się, że jedwabne ubrania znacząco różnią się od strojów wykonywanych z innych materiałów, nawet naturalnych.

  Koszulki jedwabne: luksus noszenia

  Koszulki jedwabne są o wiele przyjemniejsze w noszeniu. Zapewnia to między innymi fakt, że jedwab zapewnia przyjemny dotyk, a jego bardzo gładka powierzchnia jest fantastyczna w kontakcie ze skórą. Jedwabne koszulki miękko ocierają się o ciało, co zapewnia niewiarygodną wygodę. Na uwagę zasługuje też jeszcze jedna cecha jedwabiu. Materiał ten zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza, chroniąc przed poceniem, a jednocześnie przed utratą ciepła. Jedwabne koszulki są więc dobrym wyborem zarówno na chłodne, jak i na ciepłe dni.

  Koszulki jedwabne ze swobodnym charakterem

  Choć jedwab zwykle kojarzy się z ultraeleganckimi ubraniami, asortyment Peek & Cloppenburg pokazuje, że jedwabne koszulki mogą mieć też bardziej swobodny charakter. Pozwala to nosić je także na co dzień, łącząc na przykład z jeansami. Zapewnią doskonały wygląd, zwłaszcza że jedwab jest też materiałem bardzo odpornym na uszkodzenia, taka koszulka więc na pewno posłuży długi czas.

  Koszulki jedwanbne: idealny wybór do biura

  Przede wszystkim jednak koszulki jedwabne mogą prezentować się elegancko i być znakomitym wyborem do biura i na ważniejsze okazje. Można je nosić ze spodniami lub eleganckimi bluzkami - takie zestawienia będą świetnym wyborem między innymi na rodzinne uroczystości. W takich okolicznościach najlepiej sprawdzą się koszulki w stonowanych kolorach, ozdobione falbankami czy baskinką.