1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież

  Niebieskie spodnie

  Spodnie to bez wątpienia niezbędna i praktycznie podstawowa część garderoby, której nie powinno zabraknąć w żadnej szafie. Szczególnie warto pamiętać o spodniach w różnych odcieniach niebieskiego. Mogą być one używane zarówno jako podstawa do różnego rodzaju stylizacji, jak też jako dodatek w tworzeniu bardziej skomplikowanych strojów prawdziwych fashionistek. Niebieskie spodnie ze względu na swoją ponadczasowość i uniwersalność są dostępne w niezwykle różnych odcieniach i modelach, dzięki czemu praktycznie każda wielbicielka niebanalnych stylizacji znajdzie coś dla siebie.

  Niebieskie spodnie to nie tylko jeansy

  Nie ulega wątpliwości, że absolutnym klasykiem wśród niebieskich spodni są klasyczne, niebieskie jeansy. Inspirują one od pokoleń zarówno mężczyzn, jak i kobiety, a ich podstawową zaletą jest wyjątkowa uniwersalność i funkcjonalność połączona z wygodą użytkowania w każdych warunkach. Jeansy typu skinny lub slim są obecnie bardzo popularne i świetnie sprawdzają się jako idealny element stylizacji w połączeniu z casualowymi koszulami oversize. Panowie świadomi mody mogą również nosić obcisłe niebieskie spodnie z flanelową koszulą i kurtką motocyklową. Również szerokie jeansy chłopięce przeżywają w ostatnich latach swój renesans.

  Niebieskie spodnie nadają się zarówno do stylizacji rekreacyjnych, jak i do pracy

  Również niebieskie spodnie z tkaniny, takie jak chino, dostępne w różnych odcieniach to bardzo dobra podstawa do niebanalnych stylizacji. Bardzo klasyczne i zawsze odpowiednie są modele w kolorze głębokiego morza. Nieco świeższy i bardziej nowoczesny wygląd nadają z kolei spodnie w jasnym kolorze turkusowym. Taki element stylizacji przyciąga wzrok, zwłaszcza latem. Damskie niebieskie spodnie świetnie komponują się z przewiewnymi tunikami i zamszowymi botkami w naturalnych. Panowie z kolei mogą z powodzeniem łączyć niebieskie spodnie z dowolnymi modelami koszulek i z białymi trampkami. Dla osób ceniących elegancję i nieco bardziej formalny wygląd idealnym zestawieniem będzie biała bluzka lub klasyczna męska koszula dopełniona parą spodni z materiału w ciemnym odcieniu niebieskiego.

  1. 1
  2. Strona 1 / 48
  3. 48