1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież
  3. Dzieci
   1. Odzież

  T-shirty

  T-shirty to jedne z tych ubrań, bez których trudno wyobrazić sobie współczesną modę. Będące kwintesencją miejskiego stylu, T-shirty na stałe goszczą zarówno w garderobach kobiet i mężczyzn, jak i w szafach najmłodszych.

  Kobiecość z nutą luzu, czyli T-shirt i moda damska

  T-shirt to prosta koszulka z rękawkiem, która dzięki kreatywności projektantów występuje w niezliczonej ilości fasonów i krojów. Klasyczny, luźny T-shirt idealnie nadaje się na dni, w które mamy ochotę na modowy luz. Jego bliski kuzyn, crop top to koszulka odcięta w talii, dzięki czemu pozwala podkreślić kobiece kształty w nonszalanckim stylu. Trudno opisać wszystkie wcielenia T-shirta — to koszulka, która ma tyle twarzy, co każda kobieta. Wyluzowana, ultraszykowna, czy też minimalistyczna — każda odsłona T-shirta inspiruje do modowych eksperymentów, dlatego warto dać im wszystkim szansę i sprawdzić, jak łatwo można dzięki nim odświeżyć niejeden look!

  Fundament męskiej szafy

  Trudno chyba o mężczyznę, który nie miałby w swojej garderobie przynajmniej kilku par T-shirta. To koszulka, którą noszą wszyscy, jednak każdy mężczyzna czyni to na swój indywidualny sposób. Odrobinę elegancji dostarczy koszulka polo, czyli połączenie T-shirta z tradycyjną koszulą. Streetwearowy luz wyrazi długi fason inspirowany stylem gwiazd hip-hopu. Niezastąpiony na co dzień będzie biały T-shirt, który noszony wraz z klasyczną ramoneską lub jeansową kurtką stworzy męski look współczesnego buntownika. Koszulka z rękawem pozwala także w prosty sposób dodać odrobinę printów do każdej stylizacji. Egzotyczne wzory latem, a może geometryczne motywy na chłodniejsze dni? Możliwości, jakie dają T-shirty to prawdziwa modowa żyła złota! Co więcej, okazują się one niezastąpione podczas treningów. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na te wykonane z zaawansowanych technologicznie, oddychających tkanin, które pozwolą utrzymać komfortową temperaturę ciała.

  Ulubiona koszulka dzieciaków

  Ubrania dla najmłodszych powinny być przede wszystkim praktyczne, trwałe i łatwe do utrzymania w czystości. Bez wątpienia, wszystkie powyższe wymagania spełniają T-shirty dla dzieci. T-shirty są ponadto łatwe w stylizowaniu i pasują praktycznie do wszystkiego, dlatego też pozwalają oszczędzić rodzicom czas i łatwo komponować dziecięce stroje. T-shirty są świetne także jako dodatkowa warstwa izolacyjna w chłodniejsze dni. W tej roli najlepiej sprawdzą się zwłaszcza modele z długim rękawem.