1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież
  3. Dzieci
   1. Odzież

  Zielone t-shirty

  Nie ulega wątpliwości, że kolor zielony charakteryzuje się bardzo szeroką gamą odcieni. Panie, które szukają zielonego t-shirtu, mogą zatem spodziewać się wielu atrakcyjnych ofert. Wybór odpowiedniego odcienia zielonego dla kobiet i dzieci zależy przede wszystkim od osobistego gustu.

  T-shirty w różnych odcieniach zieleni

  W kolekcjach znanych projektantów można z powodzeniem znaleźć klasyczne t-shirty w kolorze ciemnozielonym i kaki oraz wiele jasnych modeli w kolorze zielonego jabłka lub limonki. Z pewnością bez względu na wybór konkretnego odcienia, praktycznie zawsze można z powodzeniem połączyć zielone t-shirty z dowolnymi elementami damskiej garderoby. Wiosną i latem odcienie zieleni mają bardzo dobrze wyglądają w nieco bardziej soczystym wydaniu. Szczególnie dobrze prezentuje się zielona trawa i pastelowa pistacja.

  Zielone T-shirty w różnych kombinacjach

  Wszystkie niuanse pomiędzy odcieniami sprawiają, że kolor zielony świetnie sprawdza się praktycznie w każdym zestawieniu, zarówno tym codziennym, jak i bardziej eleganckim i biznesowym. W połączeniu z prostymi ciemnymi dżinsami, koszulka w kolorze zielonym wygląda wyjątkowo atrakcyjnie. Równie niebanalne zestawienia to połączenia t-shirtów w zielonych odcieniach z białymi szortami lub ze spódnicami w typie maxi. Wreszcie, noszenie koszulki w kolorze zielonym z zestawie z kardiganem w kolorze niebieskim lub czerwonym to świetny sposób na podkreślenie indywidualnego stylu i nietuzinkowych akcesoriów.

  Zielony i elegancki

  Kolor zielony może być również niezwykle elegancki, szczególnie jeśli t-shirty wykonane są z materiału w odcieniu butelkowym lub tzw. zgniłym. Są to wyjątkowo szlachetne tony, które łączą w sobie zarówno klasykę, jak i nowoczesność. Wyjątkowo ładnie prezentuje się stylizacja złożona z zielonej koszuli w neutralnym kolorze i damskiego garnituru w odcieniu delikatnej szarości lub ponadczasowej bieli. Ponadto warto pamiętać, że t-shirt w kolorze zielonym nadaje każdej klasycznej stylizacji nieco bardziej surowy wygląd, który świetnie sprawdza się w biurze i na spotkaniach biznesowych. Ciemnozielone koszule są również idealne na wieczór.

  1. 1
  2. Strona 1 / 9
  3. 9