Czarne Body

Czarne body — wyrazisty must have w szafie każdej kobiety

Body w kolorze głębokiej czerni to jeden z tych elementów garderoby, który nigdy nie traci swojej aktualności. Trendy mogą się zmieniać, lecz kobieta nosząca czarne body zawsze będzie zachwycać ponadczasowym szykiem. Spora w tym zasługa samej czerni, zwanej często królową barw. Jednak nie możemy też pominąć faktu, że to właśnie ujęta w fasonie body czerń staje się jeszcze bardziej magnetyczna. Tak, czarne body z pewnością ma w sobie to coś. Nie bez znaczenia jest także funkcjonalność ubrania, jakim jest body. To znakomita odmiana od klasycznych topów i bluzek, która zawsze pozostaje na swoim miejscu i nie podwija się ani nie roluje, nawet pomimo dynamicznych ruchów. To sprawia, że czarne body jest wręcz stworzone jako fundament stylizacji na taneczną imprezę. Jednak taneczny parkiet to niejedyne miejsce, które pozwoli zabłysnąć czarnemu body. Body w kolorze czerni znakomicie sprawdzi się również na co dzień i wcale nie potrzebuje dyskotekowych świateł, by zachwycać.

Czarne body — wyrazista baza niejednej stylizacji

Jak modnie nosić czarne body? Istnieje wiele sposobów, by zadać szyku mając na sobie właśnie ten element garderoby. Czarne body warto traktować jak normalną bluzkę i nosić je wraz z ulubionymi spodniami i spódnicami. Body w czarnym kolorze świetnie sprawdzi się chociażby wraz z jeansami lub spodniami materiałowymi. Warto też nosić je z kobiecymi spódnicami. Dzięki idealnemu dopasowaniu do ciała, czarne body pomoże podkreślić talię i wykreuje płynne przejście pomiędzy górą a dołem stroju. Nie można zapomnieć też o looku total black, do którego czarne body nadaje się wręcz idealnie. Spodnie o skórzanym wykończeniu, czarne body i czarna marynarka? Taka stylizacja nada się idelanie na biznesowe spotkanie.

Na jakie czarne body się zdecydować?

Istnieje niezliczona liczba rozmaitych czarnych body, lecz można je pogrupować według kilku kategorii. Pierwszą z nich są czarne body w minimalistycznym stylu. Można swobodnie łączyć je praktycznie z każdym innym elementem garderoby. Sporą popularnością cieszą się też czarne body w sportowym stylu. Nie sposób pominąć też czarnych body w bieliźnianym stylu. Zdobione koronką lub półprzezroczystymi elementami body niezawodnie przyciągają spojrzenia. Ostatnią istotną kwestią w noszeniu czarnego body jest jego właściwa pielęgnacja. Postępując ściśle według wskazówek z metki body, mamy gwarancję, że posłuży nam w doskonałej formie przez wiele kolejnych sezonów!

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2