Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 7
  3. 7
  1. 1
  2. Strona 1 / 7
  3. 7

Bokserki

Bokserki to sprawdzony wybór wśród bielizny męskiej, który zapewnia nie tylko komfort, lecz także modny wygląd. Dzięki różnorodności fasonów i barw, łatwo można wśród nich znaleźć modele dopasowane do swojego gustu.

Bokserki — must have w szafie każdego mężczyzny

Współczesna różnorodność bielizny oferuje mężczyznom możliwość wyboru swojego ulubionego fasonu. Niektórzy noszą wyłącznie slipy, a inni wybierają właśnie bokserki. Tradycyjne, bokserki mają wielu zwolenników między innymi ze względu na komfort, jaki zapewniają. Ich luźny krój sprawia, że nie uciskają one ciała i eliminują ryzyko otarć. W zależności od preferencji możemy zdecydować się na bokserki z klasycznymi lub nieco dłuższymi nogawkami. Wybierając bokserki, warto zwrócić uwagę nie tylko na krój, lecz także na materiał, z jakiego są wykonane. Jednym z najlepszych wyborów są bokserki z czystej bawełny. Ponieważ jest ona w stu procentach naturalną tkaniną, idealnie współpracuje z ciałem, pozwalając skórze oddychać i zachować optymalną temperaturę organizmu.

Bokserki, czyli bielizna dopasowana do indywidualnego charakteru

Kolekcje bokserek znanych marek pozwalają łatwo dopasować bieliznę do swojego gustu. Choć zwykle niewidoczna, pozostaje ona ważnym elementem męskiego wizerunku. Mimo zmiennych trendów, zawsze stylowym wyborem pozostają bokserki utrzymane w barwach czerni, szarości i stonowanych odcieni niebieskiego. Warto zwrócić uwagę również na bokserki we wzory, na czele z niezastąpioną kratą.

Jak dobrać rozmiar bokserek?

Od doboru odpowiedniego rozmiaru bokserek zależy późniejszy komfort ich użytkowania, dlatego też warto poświęcić na tę kwestię kilka chwil. Zbyt luźne bokserki nie będą trzymać się na miejscu, a zbyt ciasna bielizna może okazać się niekomfortowa. Na szczęście wystarczy rzut oka na tabelę rozmiarów by łatwo odnaleźć model, w którym będziemy czuć się komfortowo. Wybierając klasyczne bokserki, kluczową kwestią jest obwód bioder i pasa. Pewnym ułatwieniem jest także fakt, że rozmiar bokserek zwykle pokrywa się z rozmiarem innych noszonych ubrań.