Studniówka Header

Studniówka
zaczyna się z nami

A party to remember - wasza wielka noc studniówkowa zbliża się wielkimi krokami! Czas świętować i zamienić najlepsze chwile w niezapomniane wspomnienia. Dopasowane stylizacje są tak samo autentyczne i wyjątkowe jak Ty!

Man with suit
Man with suit
Men with suits

REVIEW

Nasze studniówkowe stylizacje

Man with suit
Man with suit
Twoja chwila,

Twój styl!

Man and woman in yearbook
Men and women in yearbook

Gotowy na legendarną noc? Zapewnimy Ci odpowiedni styl. Klasyczna czerń czy swobodie z białą koszulą? Mamy wszystko pod kontrolą! Moda na oversize, dwurzędowe garnitury i jasne odcienie szarości są na porządku dziennym na studniówkę!

Kup teraz
Man with bright suit
Man with bright suit

Stroje na studniówkę dla chłopaków i młodych mężczyzn

Dobrze dopasowany garnitur z dopasowaną koszulą, krawatem i parą wysokiej jakości butów - to idealny strój na studniówkę dla mężczyzn, którzy chcą uczcić ukończenie szkoły w dobrym stylu. Dyskretne akcesoria uzupełniają ogólny wygląd.

Znajdź garnitur, który pasuje do Ciebie

Podstawą stroju studniówkowego dla mężczyzn jest garnitur. Można wybierać spośród trzech różnych fasonów. Modele slim-fit tworzą szczupłą sylwetkę i wyglądają bardzo nowocześnie. Klasyczne wrażenie sprawia nieco szerszy fason garnituru o kroju regularnym, a w modelach o kroju komfortowym wygląda się niemal swobodnie. Możesz również wybrać marynarkę w różnych stylach. Obecnie trendy są marynarki jednorzędowe, zapinane na dwa guziki. Ale można też osiągnąć look retro z marynarką dwurzędową. Jeśli chodzi o kolory, czerń i ciemna szarość wyglądają bardzo elegancko. Miękkie pastelowe kolory lub ciepły beż są również odpowiednie na tę okazję.

Stylizacja na studniówkę: koszula powinna pasować do garnituru

Koszula powinna być dopasowana kolorystycznie do garnituru. Jeśli decydujemy się na zwykłą koszulę, najlepiej wybrać taką, która jest w tym samym kolorze co garnitur, ale o odcień jaśniejszy lub ciemniejszy. Wzorzyste koszule to również dobry wybór na idealny męski strój na studniówkę. Upewnij się, że przynajmniej jeden kolor wzoru pasuje do garnituru.

Stroje na bal maturalny: kropkę nad i postawisz dodatkami

Krawat może być również skoordynowany kolorystycznie z garniturem i koszulą. Można go również wykorzystać jako efektowny kontrast. Jeżeli do stroju na studniówkę wybieramy poszetkę, powinna być ona w tym samym kolorze co krawat. W przeciwnym razie stylizacja będzie zbyt rażąca. Świadomi mody panowie mogą również zastąpić krawat muszką. Te również występują w praktycznej formie spinki, dzięki czemu chłopcy nie muszą uczyć się wiązać muszki do swojego stroju studniówkowego.

FAQ - najczęstsze pytania o kreacje na studniówkę

Studniówka to twój pierwszy, dorosły bal, który będziesz pamiętać przez całe życie. Zadajesz sobie wciąż pytania związane z wyborem odpowiedniego garnituru? Mamy nadzieję, że pomożemy Ci znaleźć na nie odpowiedź.

  • Jakie garnitury na studniówkę są teraz w modzie? Najbardziej nowocześnie wyglądają garnitury jednorzędowe w fasonie slim fit. Kolorystycznie szarość lub beż uważane są zawsze pasującą klasyką.
  • Jaki krawat bierze się na studniówkę? Najlepiej wyglądają stylizacje, gdzie dodatki, takie jak krawat i poszetka, współgrają kolorystycznie z garniturem oraz koszulą.
  • Czy mucha pasuje na studniówkę? Oczywiście - mucha doda Twojej stylizacji na studniówkę dodatkowej elegancji. Podobnie jak z krawatem, także przy wyborze muchy radzimy zwrócić uwagę na to, aby kolory się nie "gryzły".

Zainspiruj się naszym poradnikiem i stwórz z nami wyjątkowy, studniówkowy look!