Class of Memories

Young & Free

Impreza do zapamiętania: osiągnęliście coś wyjątkowego, podzielcie się najlepszymi wspomnieniami! Teraz czas na świętowanie - swobodnie, żywiołowo i oczywiście wspólnie, jako class of memories. Ten czas należy tylko do ciebie!

garnitury-na-studniowke
garnitury-na-studniowke

Odkryj wszystkie garnitury

To jest twój duch, twój styl! Looki lśnią tak jak Ty: pewny siebie, cool i nieporównywalnie autentyczny.  Razem stworzycie niezapomniane chwile – enjoy being young & free!

krawaty-muszki
krawaty-muszki

Odkryj akcesoria

Creating Memories
A Night to Remember

Idealny look sprawi, że poczujesz się dobrze ubrany i zrelaksowany! Nowoczesne garnitury o wąskich sylwetkach sprawdzają się równie dobrze w klasycznych kolorach, jak i w jasnych tonacjach. Jeśli chodzi o stylizację, wszystko co pasuje do Twojego stylu jest dozwolone!

mezczyzni obuwie
mezczyzni obuwie

Odkryj obuwie

garnitury
garnitury

Odkryj garnitury jasne

Stroje na studniówkę dla chłopaków i młodych mężczyzn

Dobrze dopasowany garnitur z dopasowaną koszulą, krawatem i parą wysokiej jakości butów - to idealny strój na studniówkę dla mężczyzn, którzy chcą uczcić ukończenie szkoły w dobrym stylu. Dyskretne akcesoria uzupełniają ogólny wygląd.

Znajdź garnitur, który pasuje do Ciebie

Podstawą stroju studniówkowego dla mężczyzn jest garnitur. Można wybierać spośród trzech różnych fasonów. Modele slim-fit tworzą szczupłą sylwetkę i wyglądają bardzo nowocześnie. Klasyczne wrażenie sprawia nieco szerszy fason garnituru o kroju regularnym, a w modelach o kroju komfortowym wygląda się niemal swobodnie. Możesz również wybrać marynarkę w różnych stylach. Obecnie trendy są marynarki jednorzędowe, zapinane na dwa guziki. Ale można też osiągnąć look retro z marynarką dwurzędową. Jeśli chodzi o kolory, czerń i ciemna szarość wyglądają bardzo elegancko. Miękkie pastelowe kolory lub ciepły beż są również odpowiednie na tę okazję.

Stylizacja na studniówkę: koszula powinna pasować do garnituru

Koszula powinna być dopasowana kolorystycznie do garnituru. Jeśli decydujemy się na zwykłą koszulę, najlepiej wybrać taką, która jest w tym samym kolorze co garnitur, ale o odcień jaśniejszy lub ciemniejszy. Wzorzyste koszule to również dobry wybór na idealny męski strój na studniówkę. Upewnij się, że przynajmniej jeden kolor wzoru pasuje do garnituru.

Stroje na bal maturalny: kropkę nad i postawisz dodatkami

Krawat może być również skoordynowany kolorystycznie z garniturem i koszulą. Można go również wykorzystać jako efektowny kontrast. Jeżeli do stroju na studniówkę wybieramy poszetkę, powinna być ona w tym samym kolorze co krawat. W przeciwnym razie stylizacja będzie zbyt rażąca. Świadomi mody panowie mogą również zastąpić krawat muszką. Te również występują w praktycznej formie spinki, dzięki czemu chłopcy nie muszą uczyć się wiązać muszki do swojego stroju studniówkowego.

FAQ - najczęstsze pytania o kreacje na studniówkę

Studniówka to twój pierwszy, dorosły bal, który będziesz pamiętać przez całe życie. Zadajesz sobie wciąż pytania związane z wyborem odpowiedniego garnituru? Mamy nadzieję, że pomożemy Ci znaleźć na nie odpowiedź.

  • Jakie garnitury na studniówkę są teraz w modzie? Najbardziej nowocześnie wyglądają garnitury jednorzędowe w fasonie slim fit. Kolorystycznie szarość lub beż uważane są zawsze pasującą klasyką.
  • Jaki krawat bierze się na studniówkę? Najlepiej wyglądają stylizacje, gdzie dodatki, takie jak krawat i poszetka, współgrają kolorystycznie z garniturem oraz koszulą.
  • Czy mucha pasuje na studniówkę? Oczywiście - mucha doda Twojej stylizacji na studniówkę dodatkowej elegancji. Podobnie jak z krawatem, także przy wyborze muchy radzimy zwrócić uwagę na to, aby kolory się nie "gryzły".

Zainspiruj się naszym poradnikiem i stwórz z nami wyjątkowy, studniówkowy look!