Czapki męskie

953 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 20
  3. 20
  1. 1
  2. Strona 1 / 20
  3. 20

Czapki męskie – ciepłe i stylowe

Czapki męskie to niezastąpiona część garderoby w chłodne dni. Aby na co dzień czuć się w czapce dobrze i stylowo, warto wybrać model, który będzie nie tylko ciepły, ale również szykowny. Ponadczasowe czapki męskie, które idealnie podkreślą styl eleganckiego mężczyzny, to bezwątpienia klasyczne kaszkiety oraz ekskluzywne czapki kaszmirowe. Kierując się przy wyborze głównie pogodą, warto postawiać na ciepłe, wełniane czapki lub, w cieplejsze dni, na lekkie czapki beanie lub czapeczki z daszkiem.

Czapki męskie – modny dodatek dla mężczyzny

Akcesoria często przesądzają o prestiżu i są przysłowiową „kropką nad i” całej stylizacji, dlatego warto poświęcić chwilę na wybór odpowiedniej czapki męskiej. Miłośnicy mody często decydują się na czapkę męską prestiżowej firmy, z widocznym logo. Zwolennicy klasyki wybierają bardziej skromne nakrycie główy w jednolitym kolorze. Czapki męskie z napisami są idealne dla osób chcących wyróżnić się z tłumu, a z pomponami - dla panów mających do siebie dystans.

Męskie czapki - gama materiałów

Niezależnie od modelu czapka męska musi być wykonana z tkaniny miłej w dotyku, by jej noszenie było przyjemnością, a nie udręką. Pożądany jest materiał, który jednocześnie chroni przed chłodem, ale też nie powoduje przegrzewania i dyskomfortu. Sztuczne włókna mogą niekorzystnie wpływać na włosy, dlatego warto postawić na czapki męskie wykonane z bardzo przyjemnych w dotyku materiałów, zwykle naturalnych. Jest to na przykład bawełna czy czysty kaszmir. Włożenie takiej czapki w chłodny, mroźny i wietrzny dzień będzie niebywale przyjemne i pozwoli zachować zarówno komfort termiczny, jak i wygodę i świetny wygląd.