Garnitury męskie 2022

2001 wyników

SUPER SLIM FIT

SLIM FIT

REGULAR FIT

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 43
  3. 43
  1. Hochzeit
  1. 1
  2. Strona 1 / 43
  3. 43

Modne garnitury męskie

Spośród męskich elementów garderoby na szczególne wyróżnienie zasługuje garnitur. Jeszcze pod koniec XIX stulecia, aby wybrać garnitur, trzeba było skorzystać z usług krawca. Dziś zaś dzięki pomysłom czołowych projektantów nie ma takiej potrzeby. Dobrze dopasowany do sylwetki i okazji garnitur łatwo znaleźć w naszej ofercie, którą kierujemy do ceniących jakość i styl mężczyzn.

Stylowe garnitury męskie nakaż da okazję

Powodzenie, jakim cieszą się męskie garnitury, wynika między innymi z tego, że ten rodzaj garderoby pasuje na wiele okazji. To zarówno strój do pracy (także biznesowy), jak również ubranie na rozmaite okazje towarzyskie. Mnogość fasonów, fasonów i kolorów pozwala wybrać garnitur idealny do chwili.

Eleganckie garnitury ślubne

Dopasowany garnitur ślubny jest równie ważny jak suknia panny młodej. Dlatego przy wyborze wskazane są konsultacje z przyszłą panną młodą, która zadba o odpowiednią kolorystykę i dopasowany fason.

Główny element stroju biznesowego

Garnitur to też najważniejsza część męskiego stroju biznesowego. Im wyższa pozycja w firmowej hierarchii czy wyższa ranga spotkania, tym kolor powinien być bardziej stonowany. Na więcej swobody mogą sobie pozwolić pracownicy, także dyrektorzy, związani ze sztuką, reklamą czy kreacją.

Smoking na wyjątkowe momenty

Podczas szczególnie uroczystych momentów, jak uroczysty bal czy wizyta w operze, świetnym wyborem jest smoking. Jeszcze bardziej wytworny niż garnitur, najczęściej występuje w kolorze czarnym. Ale bordowy lub granatowy też jest dobrym pomysłem.

Dobór spodni

Aby skomponować spójną i elegancją całość sama marynarka to zbyt mało. Istotne są też spodnie, najczęściej w tym samym odcieniu co marynarka. Można wybierać pomiędzy modelami slim, polecanymi zwłaszcza dla szczupłych mężczyzn, jak również spośród spodni szerszych, także z plisami.

Garnitur w prążki – klasyczny i nieco ekstrawagancki

Prążki i garnitur to doskonałe połączenie. Paski zawsze wyglądając znakomicie. Połączenie prążkowanego garnituru z kolorową kamizelką to pełna uroku klasyka w stylu retro, zaś z prążkowany garnitur koszulą i krawatem to idealny strój biznesowy na mniej formalne spotkania.

Garnitur dwurzędowy

Poza najbardziej popularnymi garniturami jednorzędowymi interesującą propozycją są garnitury dwurzędowe. Klasyczne, nawiązują do najlepszych wzorców sprzed lat. Kolejna możliwość to zestaw trzyczęściowy z dopasowanymi kolorystycznie spodniami, marynarką i surdutem.