Koszule casualowe

2133 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 45
  3. 45
  1. 1
  2. Strona 1 / 45
  3. 45

Koszule casualowe

Koszule męskie zwykle kojarzą się z eleganckim stylem - z ubraniami biznesowymi i stylizacjami na ważne okazje. Warto jednak, by panowie sięgali także po casualowe koszule, nosząc je na co dzień, gdyż zapewni to o wiele atrakcyjniejszy wygląd niż koszulki, bluzy czy inne rozwiązania.

Koszule casualowe – elegancja na co dzień

Panowie często kojarzą koszule z wielkimi wyjściami lub stylizacjami ze względu na ich formalny charakter. Koszule casualowe, jakie można znaleźć w Peek & Cloppenburg, znacznie jednak różnią się od koszul biznesowych czy tych polecanych na wielkie wyjścia. Różnice znaleźć można między innymi w materiałach, gdyż koszule dedykowane na co dzień wykonywane są z dbałością o wygodę użytkownika. Są więc bardziej miękkie i przyjemne w dotyku, nie muszą być tak sztywne i często nie wymagają prasowania. Ich noszenie zapewnia więc wygodę i swobodę, śmiało można więc oddawać się w nim nawet domowym czynnościom. Takie cechy posiadają na przykład koszule flanelowe, które są bardzo lubiane przez mężczyzn. Poza tym koszule casualowe mają zwykle zupełnie inne kołnierzyki. Tradycyjnie to rodzaj kołnierzyka świadczy o charakterze koszuli i zapewnia jej pożądany wygląd. W przypadku formalnych koszul kołnierzyki są klasyczne w kroju i sztywne, nieraz nawet mają wkładane plastikowe elementy, mające zapewnić im odpowiedni kształt. W przypadku koszul casualowych wygląda to zupełnie inaczej - kołnierzyki są bardziej miękkie, nieraz mają okrągły kształt czy są zapinane na guziki.

Koszule casualowe w różnych wzorach

Wyjściowa koszula musi być utrzymana w jednolitej, klasycznej barwie, na co dzień zaś dozwolone są nawet bardzo ekstrawaganckie rozwiązania. Wzorzyste, kolorowe koszule casualowe nadają niezobowiązujący wygląd i pozwalają wyrazić swój styl. Wydatnie casualowy charakter mają też koszule z krótkimi rękawami, idealne na upalne dni. Są bardziej eleganckie niż koszulki, można je więc polecić szykownym mężczyznom.