Koszulki męskie

Koszulki są chyba najbardziej powszechną częścią garderoby i jednocześnie typem odzieży, który w naszych szafach jest najbardziej barwny i różnorodny. Zwłaszcza mężczyznom trudno wyobrazić sobie stylizację (poza bardzo formalną), w której nie występuje koszulka.

Bogaty wybór koszulek w Peek & Cloppenburg

Koszulki są noszone przez wszystkich, niezależnie od figury, okazji, a nawet pory roku. Obecnie nawet dla mężczyzn mnogość fasonów koszulek jest naprawdę duża. Od zupełnie luźnych, przez fasony sportowe o bardziej dopasowanym kroju, aż po całkiem eleganckie koszulki typu polo - z kołnierzykiem. Materiał z którego wykonane są koszulki również jest istotny, przede wszystkim dlatego, że w zależności od potrzeb czy pogody raz koszulka ma nas ogrzewać, a raz z kolei powodować swobodną wentylację powietrza. Najważniejsze jednak aby koszulka była wygodna i przyjemna dla ciała. Nie bez znaczenia jest sam krój koszulki, który w zależności od figury ma ukrywać niedoskonałości lub podkreślać atuty.

Koszulka – ważny element ubioru

Mimo zmieniającej się nieustannie mody, nadal najpopularniejszymi kolorami koszulek jest czerń, biel i odcienie szarości. Często jednak koszulka stanowi element ubioru, który ma dodać charakteru całej stylizacji. Wówczas warto wybierać koszulki w intensywnych kolorach lub o niecodziennym wzorze. Panowie coraz częściej sięgają po koszulki i przedłużonym stanie, asymetrycznym kroju lub z głębszym dekoltem.

Od kroju i koloru koszulki bez wątpienia ważniejszy jest motyw

Panowie zwykle wybierają jako motyw, który zwykle prezentowany jest na jej przodzie, napisy, których przesłanie jest zgodne z ich poglądami lub nastrojem, zabawne grafiki lub coraz modniejszy motyw kwiatowy. Ozdobami koszulek często są guziczki przy kołnierzyku, zamki błyskawiczne, dodatkowe przeszycia lub dekoracyjne kieszonki. Coraz częściej na koszulkach widnieje wyhaftowane logo marki. Dla wielu osób jest to cenna wskazówka, ponieważ renoma marki może świadczyć o dobrej jakości materiału, z którego odzież jest wykonana oraz większej trwałości i pieczołowitości wykonania.

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 208
  3. 208
  1. 1
  2. Strona 1 / 208
  3. 208