Kurtki Aeronautica Militare

10 wyników

Sortuj według:

Kurtki Aeronautica Militare – moda, która inspiruje

Marka Aeronautica Militare powstała za sprawą wyjątkowej postaci, jaką był Cristiano di Thiene, krawiec, który dał początek tak silnemu i luksusowemu brandowi. Pierwszy punkt – wówczas jeszcze nie Aeronautica Militare, a niewielki, rodzinny lokal krawiecki – powstał we Włoszech tuż po II wojnie światowej. Marka rozwijała się bardzo prężnie, tworząc ponadczasowe kolekcje zarówno z zakresu mody damskiej, jak i męskiej. Dzięki temu dziś możemy zachwycać się już nie tylko lotniczymi spodniami cargo i wyjątkowymi damskimi kombinezonami, lecz także ekskluzywnymi kurtkami męskimi. Aeronautica Militare zachwyca od lat jakością wykonania, niesamowicie oryginalnym stylem i perfekcyjnie włoskim podejściem do mody. 

Jeśli kojarzysz kurtki Aeronautica Militare, na pewno nie zdziwi Cię ich wojskowy charakter. Pewność siebie, siła i wyczucie dobrego smaku to cechy, które wręcz emanują z produktów Aeronautica Militare. Kurtki zimowe z puchową podszewką oraz jesienne skórzane okrycia w konsekwentnym, lotniczym stylu bezbłędnie podkreślą Twoją osobowość.

Kurtki Aeronautica Militare, czyli profesjonalizm w każdym calu

Od 2014 roku Aeronautica Militare współpracuje z Włoskimi Siłami Powietrznymi. Dzięki podpisanemu porozumieniu marka może korzystać z lotniczych emblematów i symboli, przekształcając je w naszywki na kurtkach, które czynią je prawdziwie unikalnymi, i to na skalę światową. Za każdym z projektów stoi jego własna, niepowtarzalna historia – z pewnością ją poznasz, przeglądając kurtki Aeronautica Militare. Kurtki skórzane to już prawdziwa klasyka – co jeszcze Cię zachwyci? Jeśli cenisz sobie jakość materiałów i bezkompromisową precyzję wykonania, ta marka Cię nie zawiedzie. Aeronautica Militare to kurtki puchowe, które posłużą długie lata, nie tracąc ani odrobinę na wyglądzie. 

Aeronautica Militare – kurtki zimowe i nie tylko. Jak nosić się w wojskowym stylu?

Kurtki Aeronautica Militare cechuje prosty, uniwersalny krój, który jednocześnie świetnie podkreśla męską figurę – odrobinę poszerza ramiona, eksponując przy tym talię. Wyobraź sobie unikalne połączenie dzianinowej kurtki ze sportowymi joggersami i prostym, jasnym T-shirtem – produkty Aeronautica Militare będą czuły się najlepiej w zdyscyplinowanym, minimalistycznym looku. 

  • Czy kurtki skórzane Aeronautica Militare są wykonane z prawdziwej skóry? Tak, kurtki Aeronautica Militare są wykonane z naturalnej skóry jagnięcej. Dzięki temu są zarówno miękkie jak i bardzo trwałe, nie ulegają wgnieceniom, nie drą się i nie ścierają, wręcz przeciwnie – z każdym sezonem wyglądają coraz lepiej. Pamiętaj, że produkty ze skóry naturalnej należy odpowiednio pielęgnować, by cieszyć się ich wyglądem na wiele lat.
  • Co oznaczają naszywki na kurtkach Aeronautica Militare? Wśród naszywek na kurtkach Aeronautica Militare można wyróżnić różne symbole związane z Włoskimi Siłami Lotniczymi. Oto najpopularniejsze z nich:

    • 2° Gruppo – część Sił Powietrznych, która odpowiedzialna jest za transport. odpowiedzialnych za transport. Logo to dwójka na niebieskim tle.
    • 50° Stormo – chroni bazę danych wojska. Symbol grupy to czerwone skrzydła oplatające żółty miecz.
    • 6° Stormo – ze względu na symbol nazywana Czerwonymi Diabłami (symbol widoczny na naszywkach). Lotnicy tej formacji są jednymi z najlepszych podniebnych akrobatów.
  • Jak dbać o kurtki Aeronautica Militare? Jeśli chodzi o produkty Aeronautica Militare, kurtki skórzane podlegają najbardziej rygorystycznym zasadom pielęgnacji. Ze względu na specyfikę skóry naturalnej (w przypadku kurtek Aeronautica Militare jest to delikatna skóra jagnięca), kurtek nie można prać, suszyć w suszarce bębnowej ani prasować. Z kolei zimowe okrycia wierzchnie od Aeronautica Militare, takie jak kurtka dwustronna z watowaniem, najczęściej mogą być prane w 30° Celsjusza na delikatnym programie i z użyciem łagodnych detergentów. Radzimy też zawsze zwrócić uwagę na symbole prania na metce.

Chcesz poczuć się pewnie, męsko i modnie? Wybierz swój wymarzony model od Aeronautica Militare i przyjmij wszystkie wyzwania, które przyniesie Ci dzień!