1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież

  Płaszcze

  Płaszcz - nieodłącznie kojarzy się z tak zwaną przejściową porą. To odpowiedni wybór na jesienne słoty, wiosenne mżawki, ale też doskonałe uzupełnienie garderoby, gdy tylko robi się ciut chłodniej - również w letnie, chłodne wieczory.

  Płaszcze mogą być długie i krótkie, sportowe oraz klasyczne i eleganckie

  Płaszcze mogą mieć kaptur, a także kołnierzyk. Niezwykle szykowne są również płaszcze ze stójką. Na formalne wyjście, na służbową kolację, czy też wypad na miasto ze znajomymi - wszędzie sprawdzi się wygodny płaszcz. To od nas zależy, jaki wybierzemy krój. Płaszcze mogą być proste i rozkloszowane, zarówno te dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Wiązane paskiem, jednorzędowe lub dwurzędowe. Guziki mogą być schowane lub widoczne. Warto dobrze zastanowić się nad wyborem płaszcza i znaleźć odpowiedni dla siebie. Czy wystarczy długość do połowy uda? Czy też lepiej będziemy czuć się w długim kroju. To zależy od budowy naszej sylwetki i naszych upodobań.

  Płaszcze nie muszą być czarne, szare lub granatowe

  W ofercie są przeróżne kolory płaszczy - do jasnych, pastelowych barw, po ciemne i klasyczne takie jak czarny, brązowy, granatowy, czy szary. Każdy w swojej szafie powinien mieć choć jeden płaszcz, najlepiej o klasycznym kroju. Nic nie sprawdza się bowiem lepiej niż elegancki płaszcz włożony na sukienkę, czy garnitur w drodze na wielkie wyjście takie jak ślub, urodziny, wernisaż. Dobrze dobrany płaszcz doskonale uchroni przed zawirowaniami pogodowymi, a także będzie stanowił świetne uzupełnienie każdej stylizacji. Starannie dopasowany do sylwetki krój płaszcza potrafi ją skutecznie wyszczuplić lub pogrubić. Warto wybrać dla siebie płaszcz idealnie dopasowany i w którym będziemy czuć się doskonale każdego dnia, zarówno w drodze do pracy, jak i na spotkanie towarzyskie.

  1. 1
  2. Strona 1 / 39
  3. 39