1. Kobiety
   1. Odzież

  Płaszcze Michael Kors

  Kto powiedział, że płaszcze, zwłaszcza damskie, zawsze mają być klasyczne i typowe? Znani projektanci nie nakładają na siebie takich ograniczeń, zwłaszcza że dobrze wiedzą, iż ich klienci często chcą czegoś zupełnie niepowtarzalnego. Kiedy poszukuje się ekstrawaganckiego płaszcza, który pozwoli wyróżnić się z tłumu i poprawi humor w ponure dni, warto zainteresować się płaszczami Michael Kors.

  Płaszcze Michael Kors dla różnych gustów

  Ile kobiet, tyle gustów, toteż Michael Kors umieścił w swojej ofercie damskich płaszczy bardzo różne propozycje. Kobiety ceniące sobie klasykę i bezpieczne rozwiązania mogą stawiać na okrycia w stonowanych, ciemnych kolorach i o ponadczasowych fasonach. Walory takie posiada na przykład puchowy płaszcz z odpinanym kapturem, stanowiący doskonałą propozycję na chłodne dni. Jednak jeśli pragnie się przełamać ponury charakter jesiennych czy zimowych dni, znakomitym na to sposobem mogą być niebanalne płaszcze Michael Kors w energetycznych kolorach oraz w zupełnie nietypowych formach. Pomarańczowy trencz pomoże rozświetlić smutne jesienne czy wiosenne dni, a jego nietypowy fason pozwoli wyróżnić się z tłumu. Jednocześnie wiązanie w talii przepięknie podkreśla figurę. Nieszablonową propozycją na zimę jest zaś płaszcz ze sztucznego futra w przepięknym różowym kolorze. To okrycie prawdziwej gwiazdy i doskonały dowód na to, że dla zimy wcale nie są zarezerwowane tylko ciemne kolory!

  Znakomita jakość płaszczy Michael Kors

  Kiedy chce się, by puchowy płaszcz nie zbijał się podczas prania, a sztuczne futerko zachowało nienaganny wygląd przez długi czas, trzeba zainwestować w produkty wysokiej jakości. Płaszcze Michael Kors w pełni zaspokajają te oczekiwania, gdyż ich znakomity wygląd idzie w parze ze świetną jakością. Jest ona widoczna na pierwszy rzut oka, dlatego wybieranie tych okryć zarówno dodaje prestiżu, jak i pozwala cieszyć się zakupionym produktem znacznie dłużej niż jeden sezon.