Krótkie spodenki

513 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 11
  3. 11
  1. 1
  2. Strona 1 / 11
  3. 11

Krótkie spodenki

Mogące mieć różną długość krótkie spodenki to obowiązkowy element letniej stylizacji. Przede wszystkim pozwalają zachować komfort w upalne dni, ale są też ważnym dodatkiem do letnich ubiorów, umożliwiającym tworzenie atrakcyjnych zestawień. Jest to świetna propozycja zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Krótkie spodenki dla kobiet i mężczyzn – wygoda na ciepłe temperatury

Dzięki propozycjom Peek & Cloppenburg można tworzyć bardzo atrakcyjne letnie stylizacje z krótkimi spodenkami, a przy tym cieszyć się wygodą. Są to krótkie spodenki utrzymane w bardzo różnych stylach i o różnych długościach, więc nawet najbardziej oporny mężczyzna może znaleźć idealny dla siebie wariant. Klasykę stanowią oczywiście spodenki z jeansu, ale na gorętsze dni lepiej będzie wybrać przewiewniejsze materiały. Szykowni panowie pewnie będą woleli krótkie spodenki w stonowanych, klasycznych kolorach, ale panowie niestroniący od ekstrawagancji mają do wyboru całą paletę wzorów i kolorów, nawet bardzo fantazyjnych.

Krótkie spodenki damskie

Rzecz jasna, panie mogą liczyć na jeszcze większy wybór jeśli chodzi o krótkie spodenki. Za pomocą odpowiednio dobranych produktów mogą nawet tworzyć kreacje eleganckie i wieczorowe, na przykład, jeśli wybiorą bermudy z wysoką talią i zestawią je z elegancką bluzką i butami na obcasach. Takie połączenie prezentuje się bardzo kobieco i szykownie, przywodząc na myśl wielkie damy z modnych kurortów wypoczynkowych. Przede wszystkim jednak krótkie spodenki w różnych stylach to propozycja na dzień, mająca chronić przed upałem, umożliwiać eksponowanie pięknie opalonych nóg i zapewniać świetny wygląd. Kobiety pewne siebie i przekonane o swych walorach mogą wybierać bardzo krótkie spodenki, na przykład z jeansu, modnie postrzępionego i wyblakniętego. Kobiety o bardziej stonowanym stylu stawiają zaś na dłuższe spodenki, na przykład do połowy ud lub kolan, które również świetnie wyglądają, na przykład w połączeniu z casualową bluzką.