Krótkie spodenki

  1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież
  3. Dzieci
   1. Odzież

  Krótkie spodenki

  Mogące mieć różną długość krótkie spodenki to obowiązkowy element letniej stylizacji. Przede wszystkim pozwalają zachować komfort w upalne dni, ale są też ważnym dodatkiem do letnich ubiorów, umożliwiającym tworzenie atrakcyjnych zestawień. Jest to świetna propozycja zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

  Krótkie spodenki dla kobiet i mężczyzn – wygoda na ciepłe temperatury

  Dzięki propozycjom Peek & Cloppenburg można tworzyć bardzo atrakcyjne letnie stylizacje z krótkimi spodenkami, a przy tym cieszyć się wygodą. Są to krótkie spodenki utrzymane w bardzo różnych stylach i o różnych długościach, więc nawet najbardziej oporny mężczyzna może znaleźć idealny dla siebie wariant. Klasykę stanowią oczywiście spodenki z jeansu, ale na gorętsze dni lepiej będzie wybrać przewiewniejsze materiały. Szykowni panowie pewnie będą woleli krótkie spodenki w stonowanych, klasycznych kolorach, ale panowie niestroniący od ekstrawagancji mają do wyboru całą paletę wzorów i kolorów, nawet bardzo fantazyjnych.

  Krótkie spodenki damskie

  Rzecz jasna, panie mogą liczyć na jeszcze większy wybór jeśli chodzi o krótkie spodenki. Za pomocą odpowiednio dobranych produktów mogą nawet tworzyć kreacje eleganckie i wieczorowe, na przykład, jeśli wybiorą bermudy z wysoką talią i zestawią je z elegancką bluzką i butami na obcasach. Takie połączenie prezentuje się bardzo kobieco i szykownie, przywodząc na myśl wielkie damy z modnych kurortów wypoczynkowych. Przede wszystkim jednak krótkie spodenki w różnych stylach to propozycja na dzień, mająca chronić przed upałem, umożliwiać eksponowanie pięknie opalonych nóg i zapewniać świetny wygląd. Kobiety pewne siebie i przekonane o swych walorach mogą wybierać bardzo krótkie spodenki, na przykład z jeansu, modnie postrzępionego i wyblakniętego. Kobiety o bardziej stonowanym stylu stawiają zaś na dłuższe spodenki, na przykład do połowy ud lub kolan, które również świetnie wyglądają, na przykład w połączeniu z casualową bluzką.

  1. 1
  2. Strona 1 / 6
  3. 6