Ragwear Kombinezony dla kobiet

(3)
FAQ

Jak przekonać się do noszenia kombinezonu?

Po prostu go przymierz! Jeśli znajdziesz odpowiedni model i rozmiar, w którym nic nie będzie Cię ciągnęło i zbytnio powiewało, poczujesz się w nim jak w drugiej skórze. Wybierając kombinezon damski w sklepie internetowym, możesz zamówić kilka wzorów, a następnie odesłać te, w których lepiej będzie komu innemu. Warto zrobić pierwszy krok do poszerzenia swojej garderoby o tak ciekawy ubiór.

Jak w kombinezonie korzystać z toalety?

Nie ma innej opcji, jak zdejmować górną część i zsuwać ją na czas korzystania. Jest to niedogodność, do której - za cenę komfortu noszenia - można się przyzwyczaić. Tip od wiernych użytkowniczek kombinezonów damskich brzmi: wybieraj modele elastyczne, z łatwo zsuwaną górą. Wtedy korzystanie z toalety nie będzie wiele dłuższe.

Czy do kombinezonu można włożyć rajstopy?

Oczywiście, choć zdejmowanie go w pewnych sytuacjach (patrz pytanie powyżej) może być nieco bardziej kłopotliwe. Za cenę dopasowanego look'u warto to jednak przeboleć i do dresowego lub bawełnianego kombinezonu dobrać rajstopy wzorzyste lub w kontrastującym kolorze, komponując stylizację w popularnym "urban style". Cienkich rajstop może wymagać również kombinezon wieczorowy, zwłaszcza jeśli włożysz do niego zabudowane szpilki.