Garnitury dla ojca panny młodej

1391 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 29
  3. 29
  1. Dostępny w innym rozmiarze

    Selected Homme Chinosy o kroju slim fit z bawełną ekologiczną model ‘Miles’ Granatowy - 1Selected Homme Chinosy o kroju slim fit z bawełną ekologiczną model ‘Miles’ Beżowy - 1Selected Homme Chinosy o kroju slim fit z bawełną ekologiczną model ‘Miles’ Wielbłądzi - 1Selected Homme Chinosy o kroju slim fit z bawełną ekologiczną model ‘Miles’ Czarny - 1Selected Homme Chinosy o kroju slim fit z bawełną ekologiczną model ‘Miles’ Oliwkowy - 1Selected Homme Chinosy o kroju slim fit z bawełną ekologiczną model ‘Miles’ Kit - 1
  1. 1
  2. Strona 1 / 29
  3. 29

Garnitury dla ojca panny młodej

Przygotowanie do ślubu to coś więcej, niż sporządzenie listy gości, wynajęcie sali weselnej czy dbałość o menu. Zarówno dla rodziców przyszłych małżonków, jak również dla świadków, kluczowy jest dobór stosownej garderoby. Na przykład garnitury dla ojca panny młodej: elegancki, pasujący do charakteru uroczystości oraz komponujący się ze strojem panny młodej i pana młodego.

Niezapomniane prowadzenie do ołtarza dzięki garniturze dla ojca panny młodej

Podczas przedślubnej krzątaniny należy zadbać o odpowiednim garniturze także dla ojca panny młodej. W tę wyjątkową i jakże uroczystą chwilę, podczas prowadzenia córki do ołtarza, dumny ojciec powinien prezentować się niezwykle czarownie i elegancko. Ważne są nie tylko kolorystyka i fason, ale również detale. Dlatego też garnitury dla ojca panny młodej to niezaprzeczalna klasyka, która śmiało lub w niezauważalny sposób czerpie ze współczesnych modowych trendów. Podczas ślubnych uroczystości w kościele lub w urzędzie, to rodzice obok młodożeńców będą na świeczniku. I także dlatego istotne jest, aby garnitur dla ojca panny młode prezentował się okazale i oczywiście by doskonale leżał. Ojciec, tak jak i młoda para i świadkowie, będzie nie tylko w pamięci gości, ale też zostanie uwieczniony na wielu fotografiach.

Czarowne i eleganckie garnitury dla ojca panny młodej

Aby w pełni wykorzystać elegancki fason spodni i marynarki, istotne jest idealne dopasowanie szerokości i długości. Garnitury dla ojca panny młodej to propozycje na każdy typ sylwetki. Szczuplejszym polecamy zestawy złożone ze zwężanych spodni oraz dobrze dopasowanej lub lekko przylegającej do ciała marynarki. Mężczyźni o normalnej sylwetce zaś powinny wybrać zestaw o regularnym kroju, ewentualnie dobrać nieco luźniejszą marynarkę. W naszej ofercie są też stylowe garnitury dla mężczyzn, którzy nie mogą pochwalić się sportową czy szczupłą sylwetką. Luźniejsze marynarki czy spodnie z podwyższanym stanem, zapinane na suwak lub guziki, zapewniają szykowny wygląd, wysoki komfort oraz dobrze maskują niedoskonałości sylwetki i kilogramy. Odpowiedni krój sprawia, że koszula podczas siadania zachowuje właściwą pozycję. Interesujące są też spodnie z zakładkami, dawniej służącymi przede wszystkim poprawieniu wygody, dziś zaś będącymi przede wszystkim elementami dekoracyjnymi.