Garnitury dla ojca panny młodej

  1. Mężczyźni
   1. Odzież
   2. Akcesoria

  Garnitury dla ojca panny młodej

  Przygotowanie do ślubu to coś więcej, niż sporządzenie listy gości, wynajęcie sali weselnej czy dbałość o menu. Zarówno dla rodziców przyszłych małżonków, jak również dla świadków, kluczowy jest dobór stosownej garderoby. Na przykład garnitury dla ojca panny młodej: elegancki, pasujący do charakteru uroczystości oraz komponujący się ze strojem panny młodej i pana młodego.

  Niezapomniane prowadzenie do ołtarza dzięki garniturze dla ojca panny młodej

  Podczas przedślubnej krzątaniny należy zadbać o odpowiednim garniturze także dla ojca panny młodej. W tę wyjątkową i jakże uroczystą chwilę, podczas prowadzenia córki do ołtarza, dumny ojciec powinien prezentować się niezwykle czarownie i elegancko. Ważne są nie tylko kolorystyka i fason, ale również detale. Dlatego też garnitury dla ojca panny młodej to niezaprzeczalna klasyka, która śmiało lub w niezauważalny sposób czerpie ze współczesnych modowych trendów. Podczas ślubnych uroczystości w kościele lub w urzędzie, to rodzice obok młodożeńców będą na świeczniku. I także dlatego istotne jest, aby garnitur dla ojca panny młode prezentował się okazale i oczywiście by doskonale leżał. Ojciec, tak jak i młoda para i świadkowie, będzie nie tylko w pamięci gości, ale też zostanie uwieczniony na wielu fotografiach.

  Czarowne i eleganckie garnitury dla ojca panny młodej

  Aby w pełni wykorzystać elegancki fason spodni i marynarki, istotne jest idealne dopasowanie szerokości i długości. Garnitury dla ojca panny młodej to propozycje na każdy typ sylwetki. Szczuplejszym polecamy zestawy złożone ze zwężanych spodni oraz dobrze dopasowanej lub lekko przylegającej do ciała marynarki. Mężczyźni o normalnej sylwetce zaś powinny wybrać zestaw o regularnym kroju, ewentualnie dobrać nieco luźniejszą marynarkę. W naszej ofercie są też stylowe garnitury dla mężczyzn, którzy nie mogą pochwalić się sportową czy szczupłą sylwetką. Luźniejsze marynarki czy spodnie z podwyższanym stanem, zapinane na suwak lub guziki, zapewniają szykowny wygląd, wysoki komfort oraz dobrze maskują niedoskonałości sylwetki i kilogramy. Odpowiedni krój sprawia, że koszula podczas siadania zachowuje właściwą pozycję. Interesujące są też spodnie z zakładkami, dawniej służącymi przede wszystkim poprawieniu wygody, dziś zaś będącymi przede wszystkim elementami dekoracyjnymi.

  1. 1
  2. Strona 1 / 16
  3. 16