Marki odzieżowe

Marki odzieżowe

Peek & Cloppenburg oferuje marki odzieżowe z całego świata. Śmiało można powiedzieć, że znajdziemy tutaj coś na każdą kieszeń oraz każdą okazję. Propozycję otwierają ubrania od najbardziej renomowanych firm. Armani, HUGO BOSS, Calvin Klein - odzież z tymi logami znajduje się na i wieszakach domu modowego. Przeglądając stronę internetową czy też sam sklep natkniemy się także na kolorowe bluzki Buena Vista, skórzane kurtki Tigha czy outdoroowe parki Parajumpers.

Marki odzieżowe do pracy i na ekskluzywne wyjścia

W ofercie sklepu znajdziemy ubrania marek odzieżowych o każdym stopniu elegancji. Strój do pracy? Nie ma problemu. Z powodzeniem skomponujemy go dzięki ofercie marek odzieżowych przedstawianych w Peek & Cloppenburg. Dla pań podstawę ubioru mogą stanowić ołówkowe spódnice i żakiety od Montego. Panowie również mogą tutaj wybrać dla siebie biznesowe koszule i świetnie skrojone marynarki. Uzupełnienie niech stanowią akcesoria oferowane przez Christian Berg. Ta firma tworząca głównie odzież męską, oferuje krawaty i poszetki, które pozwolą olśnić rozmówców podczas biznesowych spotkań. Na wieczór możemy dobrać o wiele bardziej wystrzałowe kompozycje. Na panie czekają sukienki koktajlowe od Armaniego. Panowie swobodnie skompletują kreację z koszul HUGO BOSSa i marynarek Ralph Lauren.

Marki odzieżowe na co dzień i na wypady za miasto

O wygląd należy dbać właściwie w każdej sytuacji. Dlatego właśnie Peek & Clopenburg oferuje wyroby marek odzieżowych, które specjalizują się w modzie casualowej. Panie lubiące krzykliwe barwy i życie w centrum uwagi, swobodnie złożą kompozycję z kolorowych bluzek i ekstrawaganckich dżinsów firmy Buena Vista. Panowie do noszenia po domu mogą wybrać stonowane, ale inspirowane orientem ubrania Superdry. Z kolei osoby o buntowniczej naturze, powinny się zainteresować propozycją Tigha. Marka odzieżowa proponuje skórzane kurtki, dżinsowe marynarki oraz koszulki z napisami pomagającymi wyrazić to, jak bardzo gardzimy systemem. Na półkach naszego sklepu znajduje się także odzież wierzchnia. Montego i Christian Berg oferują między innymi prochowce, które będą stanowiły świetnie uzupełnienie spodni i marynarek. Ubrania na bardziej wymagające okoliczności proponują marki odzieżowe Parajumpers i Woolrich. Pierwsza podczas projektowania inspiruje się wyposażeniem wojskowych ratowników medycznych. Druga u swojego zarania produkowała odzież dla pracowników doków. Kurtki tej ostatniej marki w dalszym ciągu mogą pochwalić się bardzo dużą odpornością na wilgoć i temperaturę.