ALPHA INDUSTRIES - kolekcja 2023

458 wyników
MOP

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 10
  3. 10
  1. 1
  2. Strona 1 / 10
  3. 10

Alpha Industries

Współczesna moda chętnie sięga po wzorce znane z odzieży projektowanej dla określonej grupy odbiorców. Również fasony znane z wojskowości świetnie sprawdzają się na co dzień i w przypadku odzieży miejskiej, i propozycji outdoorowych. Alpha Industries, amerykański brand znany na całym globie, od wielu dekad, pokazuje, że ubrania dla żołnierzy doskonale zdają egzamin nie tylko na poligonie i polu walki. Alpha Industries to perfekcyjne projekty na każde warunki. Propozycje z najwyższej jakości materiałów, wygodne i wyróżniające się designem.

Alpha Industries - bez przypadkowych akcentów

Wytrzymałość, komfort termiczny niezależnie od warunków pogodowych, praktyczne kieszenie oraz ponadczasowy krój to wyróżniki kurtki lotniczej, za której pomysł odpowiadają projektanci Alpha Industries. Od, kiedy amerykańska armia złożyła zamówienie na nowy model kurtki, znanej do dziś między innymi jako bomber, Alpha Industries wytwarza odzież spełniającą wyśrubowane kryteria jakościowe. Co istotne, nawet z pozoru prosta kurtka o militarnym rodowodzie, zachwyca atrakcyjnym wzornictwem i krojem. Bez przypadkowych akcentów i zdobników, wciąż prezentuje się okazale. I także dzięki temu bomber jacket pasuje do wielu codziennych stylizacji także wiele lat po tym, kiedy koncept został wcielony w życie. Kurta lotnicza chętnie wybierane jest nie tylko przez mężczyzn i chłopaków, ale także przez kobiety i dziewczęta.

Design marki Alpha Industries

Funkcjonalny design, wysoka jakość materiałów oraz komfort to cechy nie tylko kurtek typu bomber, sygnowanych znakiem firmowym Alpha Industries. Dziś Alpha Industries to także wiele innych propozycji sprawdzających się w plenerze oraz w mieście. Obok typowo wojskowej kolorystyki, zieleni, czerni i granatu, pojawiły się inne barwy. Wciąż stonowane. Powstały nowe projekty ubrań nie tylko na nieprzychylne warunki atmosferyczne. Poza klasyczną bomber jacket na uwagę zasługują także koszulki polo, T-shirty, bluzy, spodnie i spodenki. Ponadto miłośnicy i miłośniczki amerykańskiej marki mogą sięgnąć po dodatki, jak czapki (także z daszkiem), paski, torby i saszetki.

Wyjątkowość pomysłu Alpha Industries

Ponadczasowa elegancja, stonowana kolorystyka, unikanie niepraktycznych zdobników oraz pozorna prostota to cechy każdego projektu marki, która w 1959 roku zwyciężyła w konkursie na nowy model wojskowej kurtki dla amerykańskich żołnierzy. Wiele lat później nie trzeba służyć w armii Stanów Zjednoczonych, by docenić wyjątkowość pomysłu Alpha Industries. Wystarczy zerknąć na przygotowane przez nas propozycje, dobrać rozmiar i fason i następnie złożyć zamówienie drogą internetową. To wygodne, tak jak kurtki i pozostałe ubrania Alpha Industries.