1. Kobiety
   1. Akcesoria
  2. Mężczyźni
   1. Akcesoria

  American Tourister

  American Tourister to jedna z największych marek na rynku bagażowym, znana zwłaszcza podróżnikom i turystom. Od 1933 roku produkuje wysokiej jakości walizki, plecaki i torby podróżne, a jej asortyment dostępny jest w prawie 100 krajach. Kolekcje American Tourister to produkty cechujące się stylem i funkcjonalnością. Szeroki wybór walizek i toreb w bardzo wielu opcjach kolorystycznych i gabarytowych pozwala na optymalny dobór produktów dla każdej podróży.

  American Tourister – nowoczesne i bezpieczne rozwiązania

  Walizki i plecaki American Tourister to gwarancja najwyższego komfortu podczas podróży, jak również bezpieczeństwa przechowywanych w nich rzeczy. Marka słynie z niezawodnych rozwiązań, w głównej mierze opierających się na skrupulatnym wykonaniu. Asortyment marki obejmuje walizki z twardą i trwałą obudową, doskonale zabezpieczające umieszczone w nich przedmioty. Ze względu na dużą pojemność i niewielką wagę walizek American Tourister, w łatwy sposób można transportować wiele niezbędnych w podróży akcesoriów. Dla wygody użytkowników walizki wyposażono w niezawodne i wytrzymałe kółka, dzięki którym podróż nawet z ciężkim bagażem nie sprawi problemu. Z kolei plecaki American Tourister zapewniają wygodę ze względu na wyściełane i regulowane szelki oraz praktyczny uchwyt. Duża ilość przegródek pozwoli umieścić w plecaku drobiazgi, po które łatwo sięgnąć. Ponadto wszystkie produkty American Tourister są łatwe w pielęgnacji. Walizki wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką, natomiast plecaki i torby należy czyścić zgodnie z zaleceniami znajdującymi się na metkach produktów.

  American Tourister – produkty uniwersalne

  Plecaki i walizki American Tourister to rozwiązania, które sprawdzą się w każdej podróży. Co więcej, ze względu na różnorodność asortymentu, oferta marki skierowana jest do wszystkich, bez względu na wiek i płeć. Zapowiada się służbowy wyjazd lub zagraniczna delegacja? Świetnym rozwiązaniem będą eleganckie walizki American Tourister w ciemnych tonacjach. Nie tylko pomieszczą wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, ale zapewnią im ochronę dzięki wykorzystaniu znakomitych zabezpieczeń, jak chociażby zamek błyskawiczny z trzycyfrowym zamkiem szyfrowym TSA. Z kolei rodzinne wakacje wymagają solidnego przygotowania. Aby niczego nie zabrakło w podróży, warto postawić na kolorowe walizki o różnych pojemnościach, w których każdy członek rodziny pomieści niezbędne przedmioty. To nie tylko produkty funkcjonalne, ale wnoszące mnóstwo optymizmu dzięki atrakcyjnej kolorystyce. Dopełnieniem udanego wyjazdu są praktyczne plecaki American Tourister. Żywe kolory, wysokiej jakości materiały i rewelacyjny design pozwoli cieszyć się podróżą w każdych warunkach.

  American Tourister