Armani Jeans

   Połączenie elegancji ze sportowym duchem oraz dbałością o detale i najwyższą jakością to najważniejsze wyróżniki Armani Jeans. Marka został założona w 1981 roku przez znanego do dziś projektanta, wizjonera, który chciał zmienić oblicze mody w bardziej popularnym stylu. Co ważne, do dziś projekty Arami Jeans wolne są od schlebiania prostym gustom i taniego blichtru. Odzież, buty i dodatki Armani Jeans mocno czerpią z luksusowego charaktery marki-matki, będąc jej odpowiednikiem w modzie miejskiej o klasycznym rodowodzie.

   Armani Jeans – spodnie w wielu odmianach

   Armani Jeans to przede wszystkim jeansy w wielu odmianach. Wygodne, ponadczasowe oraz wykonane z najwyższej jakości bawełny. I chociaż ubrania tej marki to przede wszystkim stonowana kolorystka, to każdy kolejny produkt jest świeży oraz zgodny ze współczesnymi trendami i oczekiwaniami wymagających konsumentów. Spodnie to głównie denim w kolorze blue jeans i czarnym oraz eleganckie brązy. Podobnie jest w przypadku koszul, bluz i koszulek polo. Oczywiście projektanci coraz chętniej sięgają po inne barwy i odcienie, stąd bez trudu można znaleźć granatową, szarą czy bordową koszulę czy koszulkę Armani Jeans.

   Kurtki i płaszcze Armani Jeans

   Armani Jeans wychodząc przeciw oczekiwaniom klientów, oferuje też gustowne i eleganckie ubrania wierzchnie. Płaszcze i kurtki, najczęściej w kolorze czarnym granatowym lub ziemistym, pasują do wielu stylizacji. Dodając do tego niestarzejące się projekty, projektanci marki zadbali o to, by nawet wiele sezonów po zakupie kurtka, płaszcz czy spodnie wciąż wyglądały na czasie. Armani Jeans to także odzież biznesowa o sportowym stylu. Mniej oficjalna, ale wciąż elegancka i zaliczana do klasyki.

   Dodatki i akcesoria Armani Jeans

   Nieformalna elegancja Armani Jeans to mnóstwo starannie stylizowanych i wykonanych dodatków. Paski, torebki, plecaki, saszetki, portfele, nesesery, szaliki i apaszki oraz rękawiczki pasują i do ubrań z logo Armani Jeans, i do wyrobów konkurencyjnych marek ze Starego Kontynentu czy Stanów Zjednoczonych. Casual oraz elegancja połączona z luzem to ponadczasowe wartości, podobnie jak staranny dobór materiałów i detali używanych do wykończenia. Warto jeszcze nadmienić, że w portfolio firmy jest obuwie: eleganckie pantofle, stylowe mokasyny, wygodne trampki czy sportowe modele inspirowane duchem vintage.