1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież

  Brax

  Brax wyznacza trendy w projektowaniu nowoczesnej odzieży casualowej, ze specjalnym wdziękiem. Marka istnieje od lat 50. XX wieku, zaś jej nazwa jest odmianą łacińskiego słowa "spodnie".

  Brax to najlepsze materiały, doskonałe wykonanie i niepowtarzalny komfort noszenia

  Początkowo w asortymencie marki znajdowała się odzież męska, zaś z biegiem czasu dodano również ubrania dla kobiet. Dziś marka prowadzi głównie produkcję spodni i odzieży wierzchniej z segmentu premium. Brax oferuje najlepsze materiały, doskonałe wykonanie i niepowtarzalny komfort noszenia. Brax produkuje głównie odzież, w której klienci czują się przede wszystkim komfortowo. Marka wprowadza ekskluzywną odzież codzienną dla wymagających i aktywnych koneserów mody, którzy wiedzą dokładnie, czego chcą od życia. Projekty urzekają wygodą, idealnie dopasowują się do sylwetki i podkreślają figurę. Znaleźć można zarówno modele przylegające do figury, jak i codziennie spodnie idealne na spacer.

  Oferta Brax to nie tylko spodnie, ale także koszule, swetry, kurtki, blezery i akcesoria

  We wszystkich kategoriach odzieżowych Brax pracuje z różnymi materiałami, takimi jak skóra, aksamit i wysokiej jakości bawełna, które spełniają wymagania krawców i wymagania klientów. Ubrania idealnie nadają się do łączenia ze sobą oraz z odzieżą innych marek. Co więcej, Brax oferuje również kompletne stroje i zestawy, które inspirują swoim wyrafinowaniem. Marka oferuje nie tylko gotowe rozwiązania, ale także inspiruje do tworzenia własnych stylizacji. Spodnie Brax to ponadczasowe jeansy w klasycznych krojach, które znajdą zastosowanie nie tylko na co dzień, ale także świetnie uzupełnią stylizacje biznesowe.

  Promocje na dany sezon uzupełniają asortyment Brax

  Ta odzież jest optymalnie dostosowana do sezonu i wzbogaca ofertę o pełnowartościowe artykuły w atrakcyjnych cenach. Oprócz codziennej mody, Brax oferuje specjalne kolekcje do golfa i sportów na świeżym powietrzu. Ubrania charakteryzują się wysoką jakością wykonania i wygodnym krojem, a marka Brax pozwala klientom zachować indywidualny wizerunek, który w pełni odpowiada ich charakterowi.

  Brax
  1. Dostępny w innym rozmiarze

   Brax Spodnie o kroju regular fit z dodatkiem streczu Ciemnoniebieski - 1Brax Spodnie o kroju regular fit z dodatkiem streczu Piaskowy - 1Brax Spodnie o kroju regular fit z dodatkiem streczu Kamienny - 1Brax Spodnie o kroju regular fit z dodatkiem streczu Niebieski - 1Brax Spodnie o kroju regular fit z dodatkiem streczu Żółty - 1Brax Spodnie o kroju regular fit z dodatkiem streczu Beżowy - 1
  2. Dostępny w innym rozmiarze

   Brax Spodnie o kroju regular fit z dodatkiem streczu Kamienny - 1Brax Spodnie o kroju regular fit z dodatkiem streczu Piaskowy - 1Brax Spodnie o kroju regular fit z dodatkiem streczu Niebieski - 1Brax Spodnie o kroju regular fit z dodatkiem streczu Ciemnoniebieski - 1Brax Spodnie o kroju regular fit z dodatkiem streczu Żółty - 1Brax Spodnie o kroju regular fit z dodatkiem streczu Beżowy - 1
  1. 1
  2. Strona 1 / 5
  3. 5