1. Kobiety
   1. Odzież
    1. Jeansy
     1. Jeansy Skinny Fit
     2. Jeansy Slim Fit
    2. Spodnie
     1. Spodnie Easy Pants
     2. Spodnie dresowe
     3. Spodnie materiałowe
     4. Spodnie sztruksowe damskie
  2. Mężczyźni
   1. Odzież
    1. Garnitury
     1. Garnitury regular fit
     2. Spodnie garniturowe
     3. Zestawy garniturowe
    2. Jeansy
     1. Jeansy proste
     2. Jeansy slim fit
    3. Spodnie
     1. Chinosy
     2. Regular-Fit-Spodnie
     3. Slim Fit Spodnie
     4. Spodnie 5-pocket
     5. Spodnie materiałowe
    4. Szorty & bermudy
     1. Spodenki bojówki

  Brax

  Brax wyznacza trendy w projektowaniu nowoczesnej odzieży casualowej, ze specjalnym wdziękiem. Marka istnieje od lat 50. XX wieku, zaś jej nazwa jest odmianą łacińskiego słowa "spodnie".

  Brax to najlepsze materiały, doskonałe wykonanie i niepowtarzalny komfort noszenia

  Początkowo w asortymencie marki znajdowała się odzież męska, zaś z biegiem czasu dodano również ubrania dla kobiet. Dziś marka prowadzi głównie produkcję spodni i odzieży wierzchniej z segmentu premium. Brax oferuje najlepsze materiały, doskonałe wykonanie i niepowtarzalny komfort noszenia. Brax produkuje głównie odzież, w której klienci czują się przede wszystkim komfortowo. Marka wprowadza ekskluzywną odzież codzienną dla wymagających i aktywnych koneserów mody, którzy wiedzą dokładnie, czego chcą od życia. Projekty urzekają wygodą, idealnie dopasowują się do sylwetki i podkreślają figurę. Znaleźć można zarówno modele przylegające do figury, jak i codziennie spodnie idealne na spacer.

  Oferta Brax to nie tylko spodnie, ale także koszule, swetry, kurtki, blezery i akcesoria

  We wszystkich kategoriach odzieżowych Brax pracuje z różnymi materiałami, takimi jak skóra, aksamit i wysokiej jakości bawełna, które spełniają wymagania krawców i wymagania klientów. Ubrania idealnie nadają się do łączenia ze sobą oraz z odzieżą innych marek. Co więcej, Brax oferuje również kompletne stroje i zestawy, które inspirują swoim wyrafinowaniem. Marka oferuje nie tylko gotowe rozwiązania, ale także inspiruje do tworzenia własnych stylizacji. Spodnie Brax to ponadczasowe jeansy w klasycznych krojach, które znajdą zastosowanie nie tylko na co dzień, ale także świetnie uzupełnią stylizacje biznesowe.

  Promocje na dany sezon uzupełniają asortyment Brax

  Ta odzież jest optymalnie dostosowana do sezonu i wzbogaca ofertę o pełnowartościowe artykuły w atrakcyjnych cenach. Oprócz codziennej mody, Brax oferuje specjalne kolekcje do golfa i sportów na świeżym powietrzu. Ubrania charakteryzują się wysoką jakością wykonania i wygodnym krojem, a marka Brax pozwala klientom zachować indywidualny wizerunek, który w pełni odpowiada ich charakterowi.

  Brax
  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2