Calvin Klein Jeans - kolekcja 2023

1272 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 29
  3. 29
  1. CALVIN KLEIN kobiety
  2. CALVIN KLEIN mezczyzni
  3. CALVIN KLEIN BOYS
  4. CALVIN KLEIN GIRLS
  1. 1
  2. Strona 1 / 29
  3. 29

Calvin Klein Jeans

Legendarna amerykańska marka – Calvin Klein Jeans – to nie tylko spodnie dżinsowe, ale też różnorodne elementy ubioru i akcesoria projektowane z myślą o mężczyznach i kobietach.

Ulubiona marka wielu gwiazd: Calvin Klein Jeans

Podobnie bowiem jak francuski projektant, Klein zrewolucjonizował świat mody wprowadzając na jej rynek męską bieliznę i zapachy unisex, a także świat reklamy, za sprawą prowokującej w latach 80. kampanii spodni dżinsowych, której twarzą została Brooke Shields. Calvin Klein Jeans to ulubiona marka takich gwiazd, jak Sandra Bullock, Julia Roberts czy Gwyneth Paltrow, reklamowana przez znane modelki: Kate Moss, Christy Turlington czy Natalia Vodianowa.

Uniwersalne i zawsze eleganckie ubrania marki Calvin Klein Jeans

Od 2002 roku należy do korporacji Philips Van Heusen, a jej obecnym głównym projektantem, po Calvinie Kleinie, jest Francisco Costa. Głównymi produktami marki nadal są wysokiej jakości dżinsy dla kobiet i mężczyzn, ale też spódnice dżinsowe, kurtki, t-shirty, koszule, marynarki i szereg stylowych akcesoriów, jak damskie torebki czy tenisówki. Wszystkie projekty wypuszczane pod marką Calvin Klein Jeans są kontynuacją kultowego już stylu projektanta. Charakteryzują się więc prostymi, ale doskonałymi w swojej prostocie krojami i neutralnymi odcieniami, jak biały, szary, czarny. Dzięki tej uniwersalnej i zawsze eleganckiej palecie barw, ubrania marki Calvin Klein mogą być noszone zarówno w sytuacjach zawodowych, gdzie akceptowany jest styl smart casual, jak i wolnym czasie po pracy.