Diesel - kolekcja 2023

1 wyników

Sortuj według:

Diesel

Od ponad 30 lat marka Diesel tworzy innowacyjną i kreatywną odzież dedykowaną głównie młodym mężczyznom i kobietom. Firma odzieżowa została założona pod koniec lat siedemdziesiątych i stała się znana szczególnie dzięki nowatorskim modelom jeansów. Od samego początku ambicje marki były bardzo wysokie: Diesel tworzy modę najwyższej jakości, przeznaczoną dla niepokornych buntowników. Dzięki niezwykle oryginalnym kampaniom reklamowym Diesel przyciąga uwagę całego świata i zdobył solidną bazę klientów. Dziś Diesel jest reprezentowany w ponad 80 krajach i noszony przez ludzi dbających o styl na całym świecie.

Odważne, ekstrawaganckie projekty Diesel

Odważne, ekstrawaganckie projekty wyróżniają się niebanalnym przekazem. Diesel ciągle zaskakuje, czasem prowokuje - tego właśnie chcą użytkownicy Diesla, młodzi indywidualiści, którzy nie godzą się na kompromisy i chcą połączyć oryginalny styl z jakością. Marka znana jest także z poczucia humoru, autoironii i dystansu do siebie, co znajduje odzwierciedlenie zarówno w reklamach, jak i choćby w projektach nadruków na koszulki. Kolekcje marki opierają się jednak nie tylko na kreatywności projektantów, ale też na bardzo wysokiej jakości wykonania.

Spodnie i kurtki jeansowe marki Diesel

Diesel cieszy się dziś ugruntowaną pozycją w segmencie casual. Spodnie jeansowe i kurtki Diesel to bestsellery marki i są obecne w każdej aktualnej kolekcji damskiej, męskiej i dziecięcej, w klasycznym lub nowoczesnym stylu. Znajdziemy tu zarówno utrzymane w najnowszych trendach powycierane jeansy z dziurami, jak i klasyczne jeansy ciemnoniebieskie lub czarne. Gama produktów Diesel obejmuje także bluzy, krótkie spodenki, dresy czy bermudy.

Oferta Diesel w Peek & Cloppenburg

Jednak oferta Diesel oferuje coś więcej niż tylko Diesel Jeans: oprócz modnej odzieży codziennej, międzynarodowa marka lifestylową ma także własną kolekcję obuwia, perfum i modnych dodatków. Okulary przeciwsłoneczne Diesel i zegarki wyróżniają się niebanalnym designem i pierwszorzędną jakością, polecamy też bieliznę, skarpetki, czapki, szaliki czy niezwykle trwałe skórzane paski. Oferujemy szeroki wybór odzieży i akcesoriów marki, która jednoczy młodych buntowników na całym świecie. Dzięki wysokiej jakości i wyjątkowemu wzornictwu dla tysięcy ludzi Diesel to coś więcej niż moda - to styl życia.