1. Kobiety
   1. Odzież

  Frieda & Freddies

  Frieda & Freddies to kolorowe, żywe ubrania dla osób, które chcą wyróżnić się w tłumie. W sklepie internetowym Peek & Cloppenburg oferujemy wyjątkowe płaszcze i kurtki puchowe tej marki chroniące przed zimnem w radosnych barwach poprawiających nastrój nawet w trakcie długiej i ciemnej zimy.

  Frieda & Freddies - kolorowe ubrania na zimę

  Historia marki Frieda & Freddies sięga lat 80., kiedy w Nowym Jorku oraz Miami działały najmodniejsze kluby nocne o tej nazwie. Popularny w tym czasie serial policyjny „Miami Vice” rozgrywał się po części w ich wnętrzach. Neonowe kolory i oryginalne, dyskotekowe wzory stały się cechą charakterystyczną dla założonej w tym czasie także marki odzieżowej Frieda & Freddies, sygnowanej wizerunkiem dwóch piesków chihuahua pojawiających się czasem w postaci wzorów na wypuszczanych przez nią ubraniach. Były one symbolem promiennego i radosnego stylu życia panującego w tych latach w Stanach Zjednoczonych. W latach 90., kiedy moda na disco zaczęła nieco przycichać, przycichły również działania marki Frieda & Freddies. Jednak w 2007 roku, w nowym tysiącleciu, wraz z nostalgią za erą disco, wróciła ona na rynek odzieżowy, poszerzając swoje działania także na terenie Europy.

  Frieda & Freddies przeciwdziała ponuremu nastrojowi

  Zimowa moda Frieda & Freddies proponowana w sklepie internetowym Peek & Cloppenburg w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, to wysoka jakość, oryginalne linie i żywe kolory przeciwdziałające ponuremu nastrojowi i ciemności panujących w tym okresie roku. Kurtki zimowe i płaszcze puchowe doskonale chronią przed zimnem dzięki zastosowaniu puchowego wypełnienia, a jednocześnie są wycięte w pasie i uszyte z najwyższą starannością, elegancko podkreślając kobiecą sylwetkę.

  Sportowy styl i wygoda z Frieda & Freddies

  Ubrania marki Frieda & Freddies to idealny wybór odzieżowy dla kobiet preferujących sportowy styl i wygodę. Kieszenie w kurtkach i płaszczach zapinane na zamek błyskawiczny zapewniają wygodę i pozwalają na bezpieczne przechowywanie drobnych przedmiotów codziennego użytku, jak telefon czy portfel. Odpinany kaptur w został zaprojektowany w kontrastowym kolorze, co jeszcze podkreśla wizualną atrakcyjność ubrań. Solidne i eleganckie projekty marki Frieda & Freddies są rozpoznawalne na ulicach wielkich miast nawet z dużej odległości urzekając szlachetnością i wyrazistością.

  Frieda & Freddies