Guido Maria Kretschmer

   Guido Maria Kretschmer to światowej sławy projektant mody z Niemiec, który od lat tworzy wyrafinowane i jednocześnie niezwykle popularne kreacje dla mężczyzn i kobiet. Znany także jako prezenter telewizyjny, twórca kostiumów do filmów i przedstawień operowych i juror w telewizyjnych show, jak „Shopping Queen” Kretschmer zajmuje się kompleksowym kreowaniem współczesnego stylu. Jego projekty to bowiem nie tylko odzież, ale też perfumy, akcesoria czy elementy wystroju wnętrz.

   Świeża niemiecka moda - Guido Maria Kretschmer

   Zainteresowanie Kretschmera modą sięga roku 1974, kiedy jako dziewięciolatek zdobył wymarzoną maszynę do szycia. Choć na prośbę rodziców rozpoczął studia medyczne, wkrótce je przerwał i przeprowadził się na Ibizę, gdzie otworzył pierwszy sklepik ze swoimi projektami odzieżowymi. To właśnie w tym miejscu rozpoczęła się kariera Kretschmera jako projektanta mody, kiedy odkrył go muzyk Udo Lindenberg i zamówił kostiumy na swoją trasę.

   Guido Maria Kretschmer ubiera Hollywood

   Marka modowa Guido Maria Kretschmer Corporate Fashion ma swoje główne siedziby w Palma de Mallorca oraz rodzinnym mieście projektanta – Munster. Jego projekty cieszą się popularnością wśród gwiazd światowego kina. Ubrania marki Guido Maria Kretschmer noszą m.in. Charlize Theron, Patricia Kaas i Jane Seymour. Projekty ubrań marki Guido Maria Kretschmer mają w sobie jednocześnie luz i ponadczasową elegancję. Można znaleźć wśród nich zarówno ukochane przez wszystkie kobiety popularne spodnie typu boyfriend, z malowniczo rozrzuconymi odbarwieniami koloru nadającymi im charakteru, jak i bardziej klasyczne stroje świetnie nadające się do biura, ale i na luźne spotkanie z przyjaciółmi. Dzięki użyciu materiałów o znakomitej jakości, jak jedwab, muślin czy szyfon, ubrania Guido Maria Kretschmer cieszą długo swoją trwałością i eleganckim wyglądem.

   Oferta Guido Maria Kretschmer w Peek & Cloppenburg

   Wśród ubrań zaprojektowanych z myślą o mężczyznach znajdują się m.in. pikowane kamizelki, lekkie kurtki bez podszewki, koszulki polo, klasyczne t-shirty i oczywiście zawsze modne jeansy. Marka kieruje swoje ubrania do klientów, lubiących podkreślić indywidualny styl, ceniących sobie komfort i wygodę, ale z zachowaniem nienagannej elegancji sprawdzającej się i na ulicach wielkich miast, i w biurze i na spotkaniu po pracy.