Joker

   Joker oferuje jeansy i inne typy spodni dla modnych kobiet i mężczyzn. Ta rodzinna firma produkuje modele w różnych wariantach od 1975 roku, przede wszystkim ich wysoka jakość jest cechą wyróżniającą. Wśród ogromnej ilości modeli każdy znajdzie coś dla siebie.

   Joker produkuje niezależnie

   Głównym elementem sukcesu firmy jest niezależna, lokalna produkcja. Joker wykonuje wszystkie części spodni w centrali firmy, więc nie polega ona na dostawcach. Zapewnia to elastyczność w projektowaniu, w ten sposób wszystkie innowacje są szybko wdrażane. W ten sposób Joker ma możliwość połączyć najnowocześniejsze techniki z tradycyjnymi metodami. Jeansy z przetarciami uzyskują swój autentyczny wygląd dzięki użyciu pumeksu podczas procesu farbowania. Dzięki rozjaśnianiu tlenem, dzięki któremu spodnie zyskały ponadczasowy design, firma wywołuje prawdziwe poruszenie w świecie mody.

   Joker stawia sobie surowe kryteria

   Wszystkie spodnie marki Joker zwracają uwagę swoją wysoką jakością wykonania oraz użytych materiałów. Nie jest to przypadek, ponieważ marka postawiła sobie surowe kryteria. Klienci mogą naprawdę zobaczyć i poczuć różnicę, w porównaniu z innymi markami dostępnymi na rynku. Kolekcja spodni dla mężczyzn ma wiele wariantów. Joker oferuje jeansy w różnych krojach, między innymi w kroju slim fit, który doskonale podkreśla sylwetkę, w asortymencie marki znajdują się modele odpowiadające każdym gustom. Wciąż popularne i ponadczasowe są praktyczne i eleganckie jeansy w czarnym kolorze. Ponadto, szeroka oferta Jokera obejmuje sztruksy, chinosy i liczne bawełniane spodnie na każdą okazję. Wybierać można spośród niezliczonych fasonów, począwszy się od wygodnych i sportowych do eleganckich modeli.

   Oferta firmy Joker w Peek & Cloppenburg

   Oferta Jokera dla kobiet w niczym nie ustępuje męskiej. Wśród jeansów damskich znajdziemy zarówno modele dopasowane do sylwetki, podkreślające kobiece kształty, jak również wygodne spodnie idealne na weekendowy wypad, czy na spacer. Są tu spodnie doskonałe na każdą okazję. Oprócz licznych odmian jeansów, można także znaleźć inne modele, reprezentujące najnowsze trendy ze świata mody. Miękkie, połyskujące, aksamitne spodnie podkreślają figurę noszącego, a spodnie cargo gwarantują absolutny komfort noszenia. Wyrafinowane jeansy 7/8 wyróżniają kobiecą kolekcję Jokera, znajdą one zastosowanie zarówno w życiu codziennym, jak i podczas biznesowych wyjazdów. To, co łączy wszystkie produkty, to przede wszystkim zrównoważona, lokalna produkcja. Joker dba o to, aby nie używać środków chemicznych w produkcji jeansów.