1. Kobiety
   1. Odzież

  Laurel

  Odważne, geometryczne formy, ciekawe wzornictwo i wyraziste kolory - tak w skrócie można opisać damskie kolekcje odzieży i dodatków marki Laurel. Każda kobieta, która chce się wyróżniać i tworzyć nietuzinkowe, pełne charakteru stylizacje, powinna zapoznać się z propozycjami tego brandu.

  Laurel, marka dla nowoczesnych i aktywnych kobiet

  W marce Laurel gustują przede wszystkim kobiety nowoczesne i aktywne, świadomie kreujące swój wizerunek i celujące w rzeczy jedyne w swoim rodzaju, pozwalające podkreślić indywidualizm oraz własną osobowość. Warte uwagi są między innymi spodnie tego brandu. Można wśród nich znaleźć naprawdę nietypowe modele, o bardzo szerokich nogawkach, zdobione graficznym lub roślinnym deseniem. W zależności od tego, jaki efekt chce się stworzyć, można je dla kontrastu zestawić z prostą, bawełnianą bluzką i lakierowanymi mokasynami, lub - dla podkreślenia ich ekstrawaganckiego charakteru - z wzorzystą koszulą i rzucającą się w oczy biżuterią typu statement.

  Elegancje stylizacje z kreacjami Laurel

  Panie poszukujące eleganckich sukienek, uszytych ze szlachetnych tkanin i wyróżniających się nieskazitelnym wykonaniem, na pewno znajdą wśród propozycji marki Laurel model spełniający wszystkie ich oczekiwania. Godne uwagi są na przykład koronkowe kreacje o prostym kroju, wykończone u góry prostym kołnierzykiem. Wystarczy zestawić je z czarnymi szpilkami i bolerkiem bądź żakietem, by stworzyć zestaw idealny na wyjście do restauracji lub teatru. Laurel to marka, którą warto znać, a w naszym sklepie ubrania tego brandu są dostępne w dużym wyborze.

  Laurel