Liu Jo

Liu-Jo Jeans

Włoska marka Liu-Jo Jeans początkowo stawiała na produkty z doskonałej gatunkowo dzianiny, ale dziś jej propozycje są o wiele bardziej różnorodne. Można wśród nich znaleźć ubrania na co dzień, do pracy i na wielkie wyjścia, odzież damską i torebki. Peek & Cloppenburg przedstawia liczne propozycje tej cenionej marki.

Liu-Jo Jeans wyraża kobiecość i młodość

Cechą rozpoznawczą ubrań Liu-Jo Jeans jest przemycanie w jej projektach takich motywów jak zwierzęce wzory, falbanki, koronki oraz jasne kolory. Daje to wrażenie kobiecości, młodości oraz dziewczęcości, przy czym ubrania te są odpowiednie w bardzo różnych okolicznościach. Wśród propozycji Liu-Jo Jeans nie brakuje doskonałych na co dzień dżinsów, romantycznych sukienek doskonałych na letni spacer po plaży, ale też swetrów i kurtek na chłodne dni. Wszystkie projekty nawiązują do aktualnych trendów, ale z subtelnym zaznaczeniem stylu typowego dla Liu-Jo Jeans. Dzięki temu marka oddaje do dyspozycji swoich klientek wyjątkowe, oryginalne produkty.

Wśród ubrań Liu-Jo Jeans można znaleźć propozycje na absolutnie wszystkie okazje

Eleganckie koszule brandu Liu-Jo Jeans, na przykład w paski, będą znakomitym wyborem do pracy w biurze. Po pracy można je zestawić z wytrzymałymi dżinsami o niezwykle modnym charakterze, które wspaniale dopasowują się do sylwetki i pięknie ją modelują. Na szczególne okazje marka proponuje piękne sukienki, na przykład asymetryczne, ozdobione falbanką bądź klasyczną małą czarną z dodatkiem w postaci kwiecistej koronki. Na letni spacer czy wyjście ze znajomymi doskonała będzie biała sukienka w zwierzęcy wzór, o długości klasycznej bądź supermodnej maxi.

Liu-Jo Jeans słynie ze swych doskonałej jakości produktów

Wśród wyrobów Liu-Jo Jeans można znaleźć liczne torebki: duże torebki dobre na różne okazje, na przykład do pracy, a także małe, eleganckie kopertówki, stanowiące wyjątkowe dopełnienie wieczorowych kreacji. Są one utrzymane w różnym stylu, każda pani może więc dobrać idealną do siebie. Produkty te zachwycają pięknym wyglądem i starannym wykończeniem, a także imponują jakością i trwałością. Ich obecność w asortymencie sklepu Peek & Cloppenburg pozwala ubrać się w produkty tej cenionej marki od stóp do głów, gwarantując sobie doskonały i modny wygląd.

  1. 1
  2. Strona 1 / 9
  3. 9