Many Mornings - kolekcja 2022

31 wyników

Sortuj według:

Many Mornings - niecodzienne projekty inspirowane codziennością

Many Mornings to z pewnością marka tworzona przez projektantów o nietuzinkowej osobowości. To codzienność jest źródłem inspiracji dla tych niecodziennych projektów...skarpet! Skarpetki marki Many Mornings mogą nawet poprawić samopoczucie, zwłaszcza w poniedziałkowy poranek. Kreując niecodzienną codzienność, marka szturmem podbija europejski rynek. Many Mornings nieprzerwanie od 2014 roku szyje niepowtarzalne wzory skarpet, które mogą zostać najbardziej intrygującym elementem stylizacji. Założyciele marki Adrian Morawiak i Maciej Butkowski stworzyli receptę na uśmiech każdego dnia. Jako pierwsi odważyli się zredefiniować parę skarpetek.

Many Mornings - skarpety, które zaskakują

Wszystkie skarpety powstają w wyobraźni zespołu, który tworzy autorskie wzory. Różne poranki, różne skarpety, bo jak mawiają założyciele marki, "życie jest za krótkie, aby nosić nudne skarpety". Siła umysłu i determinacji kreatywnych projektantów doprowadziła do współpracy z firmą Mattel. To długie skarpetki damskie dla każdej kobiety, która ma w sobie małą cząstkę Barbie. Z kolei modele skarpet w słodkie deserowe wzory to idealny wybór dla wielbicieli słodkości. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale bez obawy -  tutaj kalorie się nie liczą. Stopy miłośników podróży zarówno wodnych, kosmicznych czy safari manifestują indywidualizm poprzez wybór krótkich skarpetek. A łydki spragnione otulenia pokochają eksplozję kolorów długich skarpet. Nie taki dress code straszny. Czarny kolor przeszedł do lamusa wraz z nową rewolucją skarpetkową, więc wyzwól energię. Skarpetek nie musimy prasować w kant. One swoją symboliką mogą nawet przełamać ciche dni w małżeństwie, bądź po prostu nadać ciekawego wyrazu naszemu dniu. Ważnym działaniem marki jest również działalność charytatywna. Akcja"share a pair" dzieli się kolejną parą skarpet z potrzebującymi.

Many Mornings - bo w parze nie do pary jest weselej

Każda para składa się z dwóch skarpet o tej samej tematyce, pasującej kolorystyce, ale… No właśnie, niezwykłości dodają różne wizerunki na każdej z nich, wbrew wszelkim tradycjom i zasadom. Odważ się je łamać i pisz własny sceanariusz każdego dnia. Różnorodność skarpet pozwala na ich dowolne mieszanie. Nie musimy obawiać się, że któraś skarpetka zostanie bez pary. Bo każda para jest nie do pary.