MCNEAL

  1. Mężczyźni
   1. Akcesoria
   2. Odzież

  McNeal

  McNeal to marka, której historia od zawsze związana jest z Peek & Cloppenburg. Na początku działała jedynie pod wspólnym szyldem, od 1976 roku jest już w pełni niezależnym brandem, choć stale znaleźć ją można w ofercie P&C. Oferta McNeal skierowana jest do panów, dla których elegancja jest wyborem na co dzień i którzy szukają spójnej oferty, w której znajdzie się miejsce tak dla spraw biznesowych, jak i dla czasu wolnego, spędzanego z przyjaciółmi i poświęconego rozwijaniu prywatnych pasji. Marka McNeal umiejętnie łączy ze sobą bardzo szeroką gamę potrzeb, jakie skupia w sobie nowoczesne życie w wielkim mieście – i proponuje harmonijny styl, w którym jest miejsce zarówno na formalną elegancję stylu biznesowego, jak i na swobodny casual, stawiający na wygodę, radość życia i spontaniczne wyrażanie własnej osobowości.

  McNeal - dobry styl na każdą okazję

  W kolekcjach McNeal znajdziemy pełną gamę ubrań na każdy sezon, które powinien mieć w swojej szafie zwolennik nowoczesnej klasyki – od eleganckich garniturów na formalne spotkania biznesowe, po klasykę sportową, w której nie zabraknie koszuli w kratkę, koszulki polo, pulowera, chinosów, ale także dla jeansów i bawełnianej bluzy z kapturem. Połączenie wszystkich tych elementów w spójną kolekcję, która bez żadnych wątpliwości mieści się w kategorii od smart casual po casual chic, wymaga bezbłędnego wyczucia. McNeal świetnie radzi sobie z tym wyzwaniem, stawiając na klasyczne, wygodne kroje, nienaganne wykończenie, dobrej jakości tkaniny i starannie dobraną paletę barw.

  Sprawdzone rozwiązania McNeal

  W ubraniach do pracy dominują sprawdzone rozwiązania: biznesowy kanon granatu i szarości w klasycznych odcieniach, gładkich lub w tradycyjny deseń, zestawiony ze stonowanymi pastelami koszul. W stylizacjach sportowych nie brakuje natomiast swobody, dynamizmu, a także odrobiny ekstrawagancji. Znajdzie tu swoje miejsce odważna czerwień, limonka czy żywy pomarańcz. W ryzach stylu utrzymują je klasyczny krój, naturalne tkaniny i oszczędność w stosowaniu nadruków czy aplikacji – choć jak w życiu, i tutaj nie brakuje starannie przemyślanych odstępstw od reguły. McNeal czy to w wersji sportowej, czy formalnej, to ubrania, którym można w pełni zaufać.

  1. 1
  2. Strona 1 / 27
  3. 27