1. Mężczyźni
   1. Akcesoria

  MONTI

  W ofercie marki Monti można znaleźć przede wszystkim wysokiej jakości krawaty. Nie brakuje też innych akcesoriów, które dopełniają elegancką stylizację. Miłośnikom wytwornej prezencji brand proponuje również muszki, poszetki oraz szelki. Szeroki wybór kolorów oraz wzorów sprawia, że w ofercie Monti każdy mężczyzna znajdzie dodatki skrojone na miarę swoich oczekiwań.

  Krawaty i poszetki Monti – dlaczego warto je kupić?

  Krawaty Monti – czy warto po nie sięgnąć? Odpowiedź może być jedynie twierdząca. Marka od początku istnienia stawia na najwyższą jakość. Tworzone przez nią krawaty powstają wyłącznie z czystego jedwabiu. Efekt: są miękkie i bardzo przyjemne w dotyku. Co ważne, wyróżnia je lekko połyskująca faktura, podkreślająca elegancki charakter stylizacji. Krawaty Monti wyróżniają się także intensywnymi kolorami, dzięki czemu mogą stanowić mocny akcent kompozycji. Podobna zasada dotyczy poszetek. Te ręcznie obszywane detale stawiają kropkę nad i w każdym eleganckim outficie. Tak jak krawaty, są szyte z naturalnego jedwabiu, co sprawia, że prezentują się znakomicie w każdej sytuacji. Na mężczyzn lubiących modę z nutą vintage czekają też szelki Monti. Zwykle są dostępne w zestawach z muszką i poszetką, pozwalając stworzyć elegancką, spójną stylizację.

  Sztuka wyboru krawatu – z Monti to prawdziwa przyjemność!

  Jak dopasować kolor krawatu do stylizacji? – to pytanie, które stawia sobie większość mężczyzn. Decydując się na rozwiązania Monti, żaden miłośnik mody nie będzie mieć problemów w doborze odpowiednich dodatków. Osoby, które szukają uniwersalnych rozwiązań, pasujących do większości kompozycji, powinny postawić na krawaty i poszetki Monti w kolorze granatu, bordo lub butelkowej zieleni. Mężczyźni lubiący stylizacje dopięte na ostatni guzik mogą z kolei kierować się zasadą mówiącą, że krawat powinien różnić się o jedną-dwie tonacje od marynarki. W praktyce oznacza to, że w przypadku granatowej marynarki, świetnie będzie prezentował się niebieski krawat. Warto także pamiętać o tym, że kolor krawatu może odpowiadać wzorzystemu detalowi na marynarce – na przykład odcieniowi zdobiącej ją kratki czy prążków.

  Krawaty Monti – czy można dopasować do koszuli?

  Wielu mężczyzn dopasowuje kolor krawatu do koszuli. W ofercie Monti, w każdej kolekcji można znaleźć kilkadziesiąt modeli krawatów, dzięki czemu dopasowanie idealnego wariantu nie nastręcza problemów. Warto przy tym kierować się tą samą zasadą, co w przypadku doboru krawata do marynarki. Ten pierwszy powinien być o tonację ciemniejszy lub jaśniejszy od koszuli. Mężczyźni lubiący wzorzyste koszule mogą z kolei dobierać odcień krawata do tonacji deseni. Przykładem może być sytuacja, w której do koszuli w różowe prążki dobierany jest krawat w bardzo zbliżonym odcieniu. Miłośnicy odważnych stylizacji, którzy lubią wyróżniać się w tłumie, powinni przyjrzeć się krawatom w intensywnych kolorach lub postawić na modele zdobione wzorem. Warto jednak pamiętać o tym, aby chociaż maleńki detal na krawacie współgrał kolorystycznie z jakimkolwiek akcentem w stylizacji – elementem wzoru na marynarce czy koszuli, barwą butów lub sznurówek albo tonacją paska od zegarka. W ten sposób kompozycja zyska spójny i elegancki charakter.

  Monti
  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2