Naketano

  1. Kobiety
   1. Odzież
    1. Kamizelki
     1. Kamizelki puchowe
    2. Koszulki
     1. Koszulki z długim rękawem
     2. T-shirty
    3. Kurtki
     1. Kurtki bomberki
     2. Kurtki pikowane
     3. Kurtki przejściowe
     4. Kurtki zimowe
     5. Parki
    4. Płaszcze
     1. Parki
     2. Płaszcze pikowane
     3. Płaszcze zimowe
    5. Sukienki
     1. Sukienki codzienne
     2. Sukienki letnie
    6. Swetry & dzianina
     1. Bluzy dresowe
     2. Bluzy rozpinane
     3. Bluzy z kapturem
     4. Swetry
  2. Mężczyźni
   1. Odzież
    1. Kamizelki
     1. Kamizelki na outdoor
     2. Kamizelki puchowe
    2. Koszulki
     1. Koszulki z długim rękawem
     2. T-shirty
    3. Kurtki
     1. Kurtki bomberki
     2. Kurtki pikowane
     3. Kurtki przejściowe
     4. Kurtki zimowe
     5. Parki
    4. Płaszcze
     1. Parki
     2. Płaszcze przejściowe
     3. Płszcze zimowe
    5. Swetry & dzianina
     1. Bluzy dresowe
     2. Bluzy rozpinane
     3. Bluzy z kapturem
     4. Swetry

  Naketano

  Niemiecka marka odzieżowa Naketano, mimo japońskiej nazwy, została założona w 2004 roku w Essen jako firma proponująca odzież typową dla miejskiego stylu casualowego. Założyciele Naketano, Sascha Peijhan i Jozo Lonac, znaleźli miejsce dla wytwórni produkującej odzież tej marki w Zagłębiu Ruhry, dawnym ośrodku przemysłowym Niemiec, realizując tym samym filozofię firmy, która czerpie inspiracje prosto z ulicy. Naketano wpisuje się także z popularne ekologiczne trendy, bowiem materiały, z których szyte są ubrania tej marki pochodzą z hodowli i upraw, które nie mają szkodliwego wpływu na środowisko naturalne.

  Naketano: świadomy wybór odzieżowy

  Czerpiąc inspiracje z przestrzeni miejskiej, Naketano oferuje oryginalne projekty ubrań dla kobiet i mężczyzn, które pozwalają na podkreślenie indywidualnego charakteru zakładających je osób. Tradycyjne kroje są regularnie odświeżane zgodnie z najświeższymi trendami przez młodych projektantów pracujących dla marki i zdobione drobnymi, ale efektownymi detalami. Bluzy z kapturami mają więc modne kominy, w kurtkach parkach oryginalności dodaje zamek wszyty na skos, a bluzy mają umieszczone sznureczki od kaptura z boku zamiast tradycyjnie na środku. Od początku istnienia marki szczególnie popularnymi elementami jej linii odzieżowych są koszulki z modnymi, kreatywnymi wzorami, które mogą być zestawione w razie potrzeby z marynarką, żakietem lub bluzą, dając całość luźniejszą lub bardziej elegancką, ale z zachowaniem casualowego charakteru.

  Świat mody Naketano

  W ofercie marki Naketano znajdziemy odzież w stonowanych kolorach i pozbawioną zbędnych wzorów, dzięki czemu poszczególne ubrania można ze sobą swobodnie łączyć w różne stylizacje, w zależności od potrzeb. Ubrania Naketano stanowią bowiem doskonałe tło do wyrazistych dodatków, które nadają indywidualnego charakteru każdej stylizacji. Lekko sportowy styl marki Naketano sprawdza się zarówno w życiu codziennym, w sytuacjach zawodowych, jak i w czasie wolnym po pracy. Wysoka jakość materiałów, przejrzysta polityka firmy wspierająca działania proekologiczne i przystępne ceny ubrań dostępnych w sklepie internetowym Peek & Cloppenburg – to atuty tej niemieckiej marki, którą cenią klienci chcący dokonywać świadomych wyborów odzieżowych i poszukujący ubrań pozwalających na różnorodne stylizacje.

  Naketano
  1. 1
  2. Strona 1 / 5
  3. 5