1. Kobiety
   1. Odzież
    1. Bluzki
     1. Bluzki eleganckie
     2. Luźne bluzki
     3. Topy koszulowe
    2. Koszulki
     1. Bluzki koszulowe
     2. Koszulki z długim rękawem
     3. T-shirty
     4. Topy
    3. Kurtki
     1. Kurtki pikowane
     2. Kurtki przejściowe
     3. Kurtki zimowe
     4. Parki
    4. Płaszcze
     1. Parki
     2. Płaszcze zimowe
    5. Sukienki
     1. Sukienki codzienne
    6. Swetry & dzianina
     1. Bluzy dresowe
     2. Bluzy rozpinane
     3. Bluzy z kapturem
     4. Swetry
  2. Mężczyźni
   1. Odzież
    1. Kamizelki
     1. Kamizelki na outdoor
     2. Kamizelki puchowe
    2. Koszulki
     1. Koszulki z długim rękawem
     2. T-shirty
    3. Kurtki
     1. Kurtki bomberki
     2. Kurtki pikowane
     3. Kurtki przejściowe
     4. Kurtki skórzane
     5. Kurtki zimowe
    4. Swetry & dzianina
     1. Bluzy dresowe
     2. Bluzy rozpinane
     3. Bluzy z kapturem
     4. Swetry

  Naketano

  Niemiecka marka odzieżowa Naketano, mimo japońskiej nazwy, została założona w 2004 roku w Essen jako firma proponująca odzież typową dla miejskiego stylu casualowego. Założyciele Naketano, Sascha Peijhan i Jozo Lonac, znaleźli miejsce dla wytwórni produkującej odzież tej marki w Zagłębiu Ruhry, dawnym ośrodku przemysłowym Niemiec, realizując tym samym filozofię firmy, która czerpie inspiracje prosto z ulicy. Naketano wpisuje się także z popularne ekologiczne trendy, bowiem materiały, z których szyte są ubrania tej marki pochodzą z hodowli i upraw, które nie mają szkodliwego wpływu na środowisko naturalne.

  Naketano: świadomy wybór odzieżowy

  Czerpiąc inspiracje z przestrzeni miejskiej, Naketano oferuje oryginalne projekty ubrań dla kobiet i mężczyzn, które pozwalają na podkreślenie indywidualnego charakteru zakładających je osób. Tradycyjne kroje są regularnie odświeżane zgodnie z najświeższymi trendami przez młodych projektantów pracujących dla marki i zdobione drobnymi, ale efektownymi detalami. Bluzy z kapturami mają więc modne kominy, w kurtkach parkach oryginalności dodaje zamek wszyty na skos, a bluzy mają umieszczone sznureczki od kaptura z boku zamiast tradycyjnie na środku. Od początku istnienia marki szczególnie popularnymi elementami jej linii odzieżowych są koszulki z modnymi, kreatywnymi wzorami, które mogą być zestawione w razie potrzeby z marynarką, żakietem lub bluzą, dając całość luźniejszą lub bardziej elegancką, ale z zachowaniem casualowego charakteru.

  Świat mody Naketano

  W ofercie marki Naketano znajdziemy odzież w stonowanych kolorach i pozbawioną zbędnych wzorów, dzięki czemu poszczególne ubrania można ze sobą swobodnie łączyć w różne stylizacje, w zależności od potrzeb. Ubrania Naketano stanowią bowiem doskonałe tło do wyrazistych dodatków, które nadają indywidualnego charakteru każdej stylizacji. Lekko sportowy styl marki Naketano sprawdza się zarówno w życiu codziennym, w sytuacjach zawodowych, jak i w czasie wolnym po pracy. Wysoka jakość materiałów, przejrzysta polityka firmy wspierająca działania proekologiczne i przystępne ceny ubrań dostępnych w sklepie internetowym Peek & Cloppenburg – to atuty tej niemieckiej marki, którą cenią klienci chcący dokonywać świadomych wyborów odzieżowych i poszukujący ubrań pozwalających na różnorodne stylizacje.

  Naketano
  1. 1
  2. Strona 1 / 5
  3. 5