Needle & Thread

   Needle & Thread to nowa angielska marka dla modowych romantyczek. Unikalny charakter firmy podkreślają delikatne, zwiewne tkaniny, długie, lekkie fasony oraz zachwycające, zdobne detale. Ubrania marki Needle & Thread to kwintesencja kobiecości w najlepszym wydaniu.

   Needle & Thread – młoda firma z ogromnym sukcesem

   Marka Needle & Thread powstała w 2013 roku w Wielkiej Brytanii. Od tego czasu zdążyła zyskać uznanie znawców mody oraz rzesze fanek na całym świecie. Ubrania firmy słyną z wysokiej jakości wykonania, szlachetnych materiałów oraz ogromnej dbałości o detale. Projektanci marki czerpią inspiracje z bogatej, wielowiekowej historii kobiecych strojów i przekuwają je w wyjątkowe, nowoczesne kreacje na najważniejsze momenty w życiu.

   Ubrania Needle & Thread charakteryzuje przede wszystkim bogata dekoracyjność

   Projekty marki obfitują w elementy zdobnicze: piętrowe falbanki, florystyczne hafty, koronki, połyskliwe kamyki i cekiny oraz efektowne, kwiatowe wzory. Znajdziemy tu zarówno lekkie sukienki na co dzień, jak i bogato zdobione suknie koktajlowe i wieczorowe. Niezależnie od przeznaczenia, projekty marki posiadają własny, unikalny styl, w którym zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Długie fasony sukien wieczorowych dodają kobiecej sylwetce niematerialnej wręcz lekkości. Sukienki o krótkim kroju zachwycają subtelną dziewczęcością. Ubrania Needle & Thread są bardzo spójne kolorystycznie. Przeważają kolory ziemi, od ciepłych beżów, barwy kości słoniowej i piaskowych różów przez chłodne błękity, granaty i szarości aż po czerń. Prócz sukienek, w kolekcji Needle & Thread znajdują się również tiulowe spódnice różnej długości, zdobne bluzki i koszule oraz lekkie parki w motywy kwiatowe i zwierzęce.

   Needle & Thread przygotowała także zachwycającą kolekcję ślubną

   Odnajdziemy tu wiele wariantów długich, powłóczystych sukien, zdobionych kunsztownymi haftami i subtelnymi koronkami oraz wyszywanych drobnymi kamykami. Suknie ślubne Needle & Thread pięknie prezentują się w ruchu, przywodząc na myśl kreacje z epoki wiktoriańskiej. W kolekcji ślubnej dostępne są także krótkie pelerynki oraz okazałe welony.