1. Kobiety
   1. Odzież

  Niente

  Wizytówką monachijskiego domu mody Nietne są piękne i starannie wykonane suknie koktajlowe, balowe i wieczorowe. Dzięki wysokiej jakości materiałom, starannemu szyciu oraz gustowi projektantów współpracującą z marką Niente powstają niezwykle kunsztowne i urokliwe suknie.

  Kreacje Niente pokazują kobiety w najlepszym świetle

  Różnorodność fasonów, długości, kształtów, kolorów oraz stosowanie wielu interesujących dodatków sprawia, że każda suknia monachijskiego domu mody świetnie dopasowuje się do kobiecych kształtów, pokazując jej właścicielkę w najlepszym świetle. Pomysły Niente sprawdzają się między innymi na przyjęciach koktajlowych, podczas pełnych przepychu balów, na ślubach cywilnych i weselach oraz wielu innych uroczystościach.

  Sukienki koktajlowe Niente to klasyka, której nie może zabraknąć w kobiecej garderobie

  Połączenie wysokiej jakości materiałów z koronkami i atrakcyjnymi krojami tworzy niepowtarzalną całość. Misterne hafty czy błyszczące koraliki dodają mnóstwo uroku. Wystarczy tylko dobrać buty i akcesoria, aby stworzyć niezwykłą kreację w najlepszym stylu. Na mniej zobowiązujące wyjścia Niente proponuje zwiewne i lekkie sukienki wykonane z miękkich tkanin. Kolorystyka to zarówno jasne odcienie, jak również mocniejsze barwy. Co istotne, projektanci niemieckiego domu mody zadbali też o komfort. Dzięki temu nawet najbardziej wyszukana kreacja jest bardzo wygodna i nie krępuje ruchów. To kolejny powód, by zerknąć na propozycje Niente.

  Wieczorowe suknie Niente propozycją na uroczyste przyjęcia czy bale

  W kolekcjach dominują wyraziste barwy oraz miękkie materiały. Wiele wariantów długości oraz zróżnicowane wcięcia pozwalają znaleźć idealny model sukienki wieczorowej z gamy Niente. Nawet na pozór prosta sukienka dzięki dodatkom, takim jak cekiny czy koronki, prezentuje się okazale. Są też śmielsze projekty, jak sukienki z odsłoniętymi plecami, z głębokim dekoltem czy bardzo zmysłowe kroje asymetryczne. Cieniące szyk kobiety mogą też wybierać między kilkoma wariantami długości rękawów. A kolory? Niente to zarówno klasyczne biel i czerń, jak również intrygujące czerwienie, urokliwe granaty, dystyngowane beże i szarości oraz urocze sukienki wzorzyste. Wybór na pozór niełatwy, ale jakże przyjemny.