NIENTE

  1. Kobiety
   1. Odzież
    1. Sukienki
     1. Sukienki imprezowe
     2. Sukienki koktajlowe
     3. Sukienki letnie
     4. Sukienki maxi
     5. Sukienki na ramiączkach
     6. Sukienki wieczorowe
     7. Suknie balowe
     8. Suknie ślubne

  Niente

  Wizytówką monachijskiego domu mody Nietne są piękne i starannie wykonane suknie koktajlowe, balowe i wieczorowe. Dzięki wysokiej jakości materiałom, starannemu szyciu oraz gustowi projektantów współpracującą z marką Niente powstają niezwykle kunsztowne i urokliwe suknie.

  Kreacje Niente pokazują kobiety w najlepszym świetle

  Różnorodność fasonów, długości, kształtów, kolorów oraz stosowanie wielu interesujących dodatków sprawia, że każda suknia monachijskiego domu mody świetnie dopasowuje się do kobiecych kształtów, pokazując jej właścicielkę w najlepszym świetle. Pomysły Niente sprawdzają się między innymi na przyjęciach koktajlowych, podczas pełnych przepychu balów, na ślubach cywilnych i weselach oraz wielu innych uroczystościach.

  Sukienki koktajlowe Niente to klasyka, której nie może zabraknąć w kobiecej garderobie

  Połączenie wysokiej jakości materiałów z koronkami i atrakcyjnymi krojami tworzy niepowtarzalną całość. Misterne hafty czy błyszczące koraliki dodają mnóstwo uroku. Wystarczy tylko dobrać buty i akcesoria, aby stworzyć niezwykłą kreację w najlepszym stylu. Na mniej zobowiązujące wyjścia Niente proponuje zwiewne i lekkie sukienki wykonane z miękkich tkanin. Kolorystyka to zarówno jasne odcienie, jak również mocniejsze barwy. Co istotne, projektanci niemieckiego domu mody zadbali też o komfort. Dzięki temu nawet najbardziej wyszukana kreacja jest bardzo wygodna i nie krępuje ruchów. To kolejny powód, by zerknąć na propozycje Niente.

  Wieczorowe suknie Niente propozycją na uroczyste przyjęcia czy bale

  W kolekcjach dominują wyraziste barwy oraz miękkie materiały. Wiele wariantów długości oraz zróżnicowane wcięcia pozwalają znaleźć idealny model sukienki wieczorowej z gamy Niente. Nawet na pozór prosta sukienka dzięki dodatkom, takim jak cekiny czy koronki, prezentuje się okazale. Są też śmielsze projekty, jak sukienki z odsłoniętymi plecami, z głębokim dekoltem czy bardzo zmysłowe kroje asymetryczne. Cieniące szyk kobiety mogą też wybierać między kilkoma wariantami długości rękawów. A kolory? Niente to zarówno klasyczne biel i czerń, jak również intrygujące czerwienie, urokliwe granaty, dystyngowane beże i szarości oraz urocze sukienki wzorzyste. Wybór na pozór niełatwy, ale jakże przyjemny.

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2