Nowadays

  1. Mężczyźni
   1. Odzież

  NOWADAYS — ubrania dla mężczyzn

  W roku 2012 dwóch przyjaciół w niemieckim mieście Düsseldorf założyło markę Nowadays, kreując nowoczesne, ale proste ubrania dla mężczyzn. Projekty marki to style i kroje dla mężczyzn, którzy wiedzą, czego chcą od życia i patrzą na świat realistycznie.

  Historia męskiej przyjaźni

  Christian Timborn oraz Christian Schütt wpadli na pomysł założenia własnej modowej marki, kiedy po skończeniu szkoły zrozumieli, że koniec z luźnym stylem ubierania. Teraz był dla nich czas, aby nabrać pewności siebie i zawalczyć o swoje marzenia. Pomoc w osiągnięciu zamierzonych celów miała przyjść wraz ze znalezieniem dla siebie zupełnie innego stylu ubierania. Już nie liczyły się ekstrawagancja i luz, a zaczęły liczyć pewność siebie i fason.

  Klienci cenią tę markę właśnie za to, że daje im poczucie, iż w tych ubraniach mogą wszystko. Mogą być zarówno wspaniałym mężem i ojcem, jak i doskonałym pracownikiem czy przełożonym. Te ubrania pozwalają czuć się pewnie w każdej sytuacji i z pewnością, dlatego mają coraz większe grono swoich fanów.

  Doskonała jakość ze świetnych jakościowo materiałów

  To, że Nowadays słynie ze swojej prostoty i klasy, absolutnie nie oznacza, że jest nudna. Klasyka nigdy nie jest nudna, tym bardzie ich marka cyklicznie wprowadza nowe kolekcje, które podążają za najnowszymi modowymi trendami. Eleganckie koszule, sweterki w serek, koszulki polo, doskonałej jakości t-shirty to tylko niektóre z propozycji, jakie dla swoich klientów przygotowała ta marka. Dojrzali mężczyźni znajdą w jej kolekcjach odzież, która z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jakość ubrań zachwyca i pozwala poczuć się pewnie i zmierzyć z wyzwaniami w pracy i na co dzień.

  Dobrze wygląda i dobrze się nosi

  Ubrania firmy Nowadays nie tylko doskonale się prezentują, ale również świetnie się noszą. Ich jakość ma przełożenie na komfort noszenia. Dzięki temu mężczyzna nie musi myśleć o tym, że coś w jego stroju mu przeszkadza, a może w stu procentach skupić się na zadaniach, jakie stawia przed nim życie. W ubraniach tej marki można poczuć się panem własnego losu i dążyć do celów, które zapewnią spełnienie marzeń.

  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3