OUI

   Oui

   Naturalność i fantazja, prostota i wychodzenie poza szablon - wszystko to cechy, za które miłośniczki dobrego stylu potrafią obdarzyć markę uczuciem, które przetrwa próbę czasu. Połączyć wszystkie te zalety pod jednym znakiem - to niewątpliwie duża sztuka, która nie każdemu się udaje. Marka Oui opanowała ją znakomicie - co potwierdza w każdej ze swoich kolekcji.

   Oui - kobieco i naturalnie

   To z całą pewnością również zasługa bogatego doświadczenia jej właścicielki, której rodzinna tradycja modowa sięga lat 50. ubiegłego wieku i trwa nieprzerwanie już od trzech pokoleń. Projektanci Oui sięgają z równym upodobaniem do najnowszych trendów, jak i do motywów retro - w kolekcjach marki, dostępnych w P&C, znajdziemy zarówno geometryczną mini i plakatowe barwy z lat 60. czy boho swobodę z kolejnej dekady. Tradycja z nowoczesnością pokojowo sąsiadują ze sobą tak we wzorach, jak i w krojach, a wszystkie stylizacje łączy radosna energia i śmiałość.

   Oui - Knit. Print. Love.

   Hasło marki, czyli „Knit. Print. Love.”, zdradza dwie najważniejsze fascynacje projektantów: śmiałe nadruki i rękodzielniczy styl, a więc dzianiny o bogatej fakturze i ubrania z włókien naturalnych. W modzie spod znaku Oui panuje barwna, wyrazista mieszanina nadruków i naszywek, również w rzadko spotykanych, dość odważnych zestawieniach - od hipisowskich wzorów kwiatowych i etnicznych po zwierzęce, wariacje na temat klasycznych deseni geometrycznych, marynarskie paski czy akwarelowe rysunki jak z nostalgicznej widokówki w wybrzeza Amalfi czy modne wzory tropikalne. Całe to bogactwo wzorów i barw równoważą proste kroje, które podkreślą dziewczęcy wdzięk i przede wszystkim - świetnie się noszą. Oui pokochają z pewnością rownież i wielbicielki minimalizmu oraz naturalnych tkanin. W ofercie letniej nie brakuje eleganckich i wygodnych sukienek, spódnic czy spodni z czystego lnu. Zimą i jesienią królują z kolei klasyczne włóczkowe swetry, jak zawsze - w ciekawych barwach i w wyraziste wzory. Oui to idealny wybór dla kobiet kochających życie, odważnych, pewnych siebie i świadomie komponujących swoje stylizacje. W stylizacji od Oui nigdy nie będzie szaro!