Samoon - kolekcja 2023

112 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3
  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3

Samoon

Marka, która specjalizuje się w tworzeniu pewnej siebie, a przede wszystkim modnej mody dla silnych, energicznych kobiet, to Samoon. Oferuje klientkom modę, która fascynuje, inspiruje i zachwyca. Nowoczesne projekty, żywe kolory i wysokiej jakości tkaniny sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Samoon to marka dla kobiet, które chcą komfortu i trwałości

Współtwórca i projektant marki Gerry Weber specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości stylów mody damskiej w większych rozmiarach. Założona w 1994 roku marka zachwyca swoim niepowtarzalnym stylem biznesowym, codziennym i wieczorowym, idealnie dopasowanym do potrzeb klientek. Samoon to marka plus size zorientowana na modne kobiety i klientki poszukujące wygodnej odzieży na każda okazję. Doskonałe wykonanie i wysokiej jakości materiały charakteryzują Samoon, gwarantując komfort i trwałość. Na pierwszy plan wysuwa się nie tylko perfekcyjne dopasowanie do sylwetki i idealne kroje, ale także atrakcyjne, kobiece projekty, które sprawiają, że każda klientka znajdzie coś dla siebie.

Samoon stoi na wysokości zadania, jeśli chodzi o zaspokajanie wymagających gustów

Przemyślane detale i oryginalne kroje podkreślają kobiecą sylwetkę. Wyraźne, ekspresyjne kolory, wpisujące się w najnowsze trendy, klasyczne wzory i wyrafinowane detale, charakteryzują wszystkie kolekcje. Samoon używa głównie tkanin najwyższej jakości, takich jak specjalna rozciągliwa bawełna, która idealnie dopasowuje się do sylwetki. Marka plus size koncentruje się na kobiecej, nowoczesnej modzie, która charakteryzuje się zwiewnymi krojami, jasnymi pastelowymi kolorami i ciekawymi wzorami. W Samoon kolekcje posiadają także elementy idealne do codziennego użytku i rekreacji. Znajdziemy również szeroki wybór odzieży biurowej oraz wieczorowej. Warto zwrócić uwagę na oryginalne blezery z drapowanym dekoltem, w pastelowych kolorach. W połączeniu z bluzką ozdobioną ornamentami stworzą ciekawą stylizację do pracy lub na elegancką kolację. Szeroki wybór odzieży na każdą okazję gwarantuje doskonały wygląd w wielu sytuacjach.