1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież
  3. Dzieci
   1. Odzież

  Shiwi — moda plażowa pełna pozytywnej energii

  Shiwi to holenderska marka założona w 1960 roku. Jej kolekcje skupiają się przede wszystkim na modzie plażowej. Brand zachwyca kreatywnym podejściem, wykorzystując znaną klasykę oraz doprawiając ją najnowszymi trendami. Dzięki temu Shiwi to znakomity adres dla tych, którzy poszukują przykuwających spojrzenia strojów kąpielowych. Marka posiada w swoim asortymencie zarówno propozycje dla dorosłych, jak i dzieci. Moda plażowa Shiwi sprawdzi się zarówno podczas relaksu nad brzegiem morza lub jeziora, jak i na basenie. W Shiwi nie brakuje strojów i spodenek, które z powodzeniem nadają się do pływania.

  Kolekcje Shiwi — źródło inspiracji na efektowny image

  Projekty Shiwi nasycone są różnorodnością barw i wzorów. Stroje kąpielowe i spodenki do pływania Shiwi to prosty sposób na to, by wyróżnić się z tłumu. Wszak w stylizacji bazującej na stroju lub spodenkach kąpielowych to właśnie od nich zależy finalny efekt. W kolekcjach Shiwi nie ma miejsca na nudę. Już na pierwszy rzut oka widać, że marka wie, jak harmonijnie korzystać z szerokiej palety barw. Printy stworzone przez Shiwi przykuwają wzrok i są niczym małe dzieła sztuki nowoczesnej. Pełne pozytywnych wibracji wzory inspirowane są światem egzotyki i natury, lecz nie brakuje tu także ponadczasowych motywów geometrycznych i jednobarwnych strojów kąpielowych.

  Jak stylizować propozycje od Shiwi?

  Stylizowanie strojów kąpielowych lub spodenek Shiwi jest naprawdę proste. Propozycje holenderskiej marki nie potrzebują wiele dodatków, by zachwycać. Wybierając się na trening pływacki warto zadbać, by czepek i okularki harmonizowały kolorystycznie z resztą wizerunku. Z kolei opalając się na plaży, można pozwolić sobie na więcej dodatków. Z pomocą przyjdą chociażby dopasowane do kształtu twarzy okulary przeciwsłoneczne. To nie tylko modny akcent, lecz także ochrona oczu. Równie praktyczne i stylowe może być też nakrycie głowy. Kapelusz słomkowy to plażowy niezbędnik, który przyda się zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Nakrycie głowy jest prawdziwym must have także dla dzieci. Oprócz stylizowania strojów Shiwi warto pamiętać także o odpowiedniej ich pielęgnacji. Najlepiej jest postępować ściśle według wskazań na metce producenta. Uniwersalną zasadą jest jednak płukanie stroju po każdym użyciu, aby oczyścić go ze słonej wody lub wody z basenu. Dzięki temu ulubiony strój lub spodenki kąpielowe posłużą nam na dłużej w doskonałej formie.

  Shiwi
  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3