1. Kobiety
  1. Odzież
 2. Mężczyźni
  1. Odzież
 3. Dzieci
  1. Odzież

SKINY - kolekcja 2022

524 wyników

Sortuj według:

 1. 1
 2. Strona 1 / 11
 3. 11
 1. 1
 2. Strona 1 / 11
 3. 11

SKINY – marka, która o bieliźnie wie wszystko

SKINY to austriacka marka, której początki sięgają połowy lat 80. ubiegłego wieku. Choć nazwa brandu może kojarzyć się z angielskim słowem "skinny", które oznacza chudy, szczupły, to marka zdecydowanie odcina się od takich konotacji. Geneza jej nazwy pochodzi od angielskiego słowa "skin", czyli skóra, ponieważ bielizna jest nie tylko odzieżą znajdującą się najbliżej skóry, lecz także niczym druga skóra. Wszelkie wątpliwości rozwiewa ponadto inkluzywna rozmiarówka marki, bowiem propozycje SKINY dostępne są także w dużych rozmiarach. Kolekcje SKINY to bielizna dedykowana zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Pośród propozycji austriackiego producenta znajdziemy zarówno niezastąpione klasyki takie jak czarna, beżowa, czy też biała bielizna, jak i pozwalające na nieograniczoną autoekspresję fasony zdobione wyrazistymi printami.

SKINY – bielizna dopasowana do realnych potrzeb

SKINY tworzy nie tylko bieliznę codzienną, lecz także bieliznę nocną, modę plażową oraz odzież typu loungewear. Dzięki rozbudowanemu asortymentowi marki można z łatwością znaleźć w nim dla siebie wiele atrakcyjnych propozycji. Priorytetami brandu są modny styl, wysoka jakość wykonania i zastosowanych materiałów oraz niewygórowane ceny. Kobiety znajdą w linii damskiej SKINY między innymi różne fasony staników – zarówno te z usztywnianymi miseczkami, jak i miękkie, komfortowe figi i nie tylko. Warto wspomnieć, ze w ramach damskiej dessous SKINY wykorzystuje nie tylko komfortową bawełnę, lecz także i inne tkaniny, w tym także zmysłowe koronkowe materiały. Oprócz tego w kolekcji damskiej nie brakuje też piżam i koszul nocnych, miękkich szlafroków, wygodnej i stylowej odzieży loungewear i wielu innych przydatnych propozycji. Kolekcje męskie SKINY nie ustępują w niczym linii damskiej austriackiej marki. SKINY proponuje mężczyznom między innymi klasyczne bokserki, zarówno te dopasowane, jak i te o luźniejszym kroju, slipy, podkoszulki i wiele więcej. SKINY nie zapomina też o dzieciach, dlatego w ofercie marki nie brak też bielizny dla dziewczynek i chłopców.

SKINY – bielizna gotowa na rzeczywistość

Od bielizny oczekujemy by była nie tylko modna i komfortowa, lecz także łatwa w pielęgnacji. Marka SKINY spełnia wszystkie te wymagania. Projektowana przez nią bielizna w większości przypadków może być prana w pralce. Zawsze jednak należy pamiętać o wyborze odpowiedniego programu prania, użyciu delikatnych detergentów oraz o postępowaniu ściśle według zaleceń zawartych na metce.