YAYA

   Holenderska marka odzieżowa YAYA to moda skierowana do pewnych siebie, nowoczesnych i świadomym kobiet, które cenią sobie swój indywidualny styl i naturalne materiały przyjazne skórze pozwalające na różnorodne, oryginalne i eleganckie stylizacje.

   YAYA - naturalna zabawa modą

   Założona w 1992 roku firma YAYA była efektem podróży jej twórców po całym świecie. Czerpiąc inspiracje ze spotkań z innymi kulturami, postanowili wykreować markę będącą wyrazem ich kreatywności, pełnego pasji podejścia do handlu i radosnej filozofii życiowej. Za główną wartość założyciele marki YAYA uznali własny dom, do którego zawsze, mimo zawirowań losu, można wrócić. Do dziś to marka przekazująca wraz ze swoimi produktami ważne wartości, jak miłość, życie w zgodzie z naturalnym środowiskiem, pełny pozytywnych myśli nastawienie do świata i autentyczność.

   Cechy rozpoznawcze YAYA

   Cechami rozpoznawczymi marki YAYA są materiały wysokiej jakości używane do szycia ubrań kobiecych i ponadczasowa prostota, pozwalająca na stworzenie różnorodnych, casualowych stylizacji na co dzień i od święta. Szyte z naturalnych materiałów, jak len, bawełna czy skóra, ubrania marki YAYA podążają za najnowszymi krawieckimi trendami na rynku mody, ale wybierają z nich tylko to, co niezbędne do stworzenia ponadczasowej, eleganckiej kreacji. Utrzymane w pastelowej palecie kolorów, luźne w kroju, lekko nonszalanckie, ale zachowujące pełnię kobiecości, ubrania YAYA pozwalają nie tylko na podkreślenie naturalnej urody, ale też na wykreowanie nowoczesnego, pełnego pasji stylu życia.

   YAYA: prostota i nowoczesny design

   Stawiając z jednej strony na prostotę, a z drugiej na nowoczesny design idealnie sprawdzający się na ulicach wielkich miast, YAYA proponuje takie elementy odzieży, jak letnie sukienki, spódnice, oversizowe swetry, ale też elegantsze bluzki koszulowe sprawdzające się w stylizacjach zarówno do pracy, jak i na luźne spotkania z przyjaciółmi czy skrojone stosownie do kobiecych sylwetek dżinsy. Dzięki różnorodności propozycji marki i oryginalnym rozwiązaniom wprowadzanym w każdej kolekcji decydując się na ubrania YAYA, każda klientka ma okazję bawić się modą, tworząc w pełni indywidualny styl, pełen prostoty i naturalnej elegancji sprawdzającej się w każdej sytuacji.