1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Dzieci
   1. Odzież

  Bluzki z haftami

  Hafty nigdy nie wychodzą z mody, a co jakiś czas dają mocno o sobie znać, stając się niezbędnym elementem na przykład na spodniach. Bluzki z haftami jednak w modzie są zawsze - jest to najsubtelniejszy i najbardziej uniwersalny sposób na przełamanie nudy i zbyt klasycznego charakteru.

  Bluzki z haftami – nie tylko dla stylów etno lub hippie

  Jeśli komuś wydaje się, że hafty kojarzą się tylko ze strojami ludowymi i dobre są dla stylów etno czy hippie, to jest w błędzie. Bluzki z haftami mogą świetnie pasować do różnych stylów, mieć akcent ludowy, ale też być romantyczne, co zdarza się często, a nawet bardzo eleganckie. Bardzo elegancko prezentują się zwłaszcza koszule w jednolitych kolorach, w przypadku których dyskretny haft jest dopełnieniem stylu. Świetną propozycję na wielkie wyjścia, na przykład rodzinne uroczystości, stanowią bluzki w całości haftowane na przykład w kwiaty czy w motyle, a falbanki lub baskinka dodatkowo dodają im wiele wdzięku. Takie ubrania prezentują się niezwykle kobieco i uroczo, można więc za ich pomocą podkreślić swoją dziewczęcość i zaprezentować się z bardzo subtelnej strony.

  Bluzki z haftami z zabawnymi motywami

  Hafty jednak nie muszą być zawsze serio. Peek & Cloppenburg oferuje też wiele bluzek z wyhaftowanymi zabawnymi motywami, na przykład kreskówkowymi zwierzętami. Jest to świetne przełamanie poważnego charakteru stylizacji, za pomocą którego można wyrazić swą optymistyczną osobowość. Bluzki z haftami z zabawnymi motywami będą też dobre na co dzień, do niezobowiązujących stylizacji i pozwolą wyróżnić się z tłumu.

  Romantyczne hafty na bluzkach

  Najczęściej jednak haftowane elementy kojarzą się ze stylem romantycznym. Wiele kobiet pożąda takiego efektu, a uzyskać można go bardzo łatwo. Wystarczy do wybranej bluzki z haftem, najlepiej dodatkowo ozdobionej falbankami, włożyć długą spódnicę, może nawet szydełkową, by uzyskać efekt nie tylko romantyczny, ale też lekko w stylu etno lub hippie - stylistyki te wiele łączy, będzie to więc bardzo udane zestawienie.

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2