Halki

15 wyników

Sortuj według:

Halki

Halki są niezbędne w przypadku wielu modeli spódnic i sukienek. To dzięki halkom sukienka z tiulu czy z koronkowymi wstawkami wygląda nadal modnie, zakrywając dyskretnie kobiece ciało.

Halka – idealne uzupełnienie stroju wieczorowego

Halki najczęściej wykorzystywane są jako dodatkowa warstwa materiału w spódnicach i sukienkach, uszytych z tkanin niezwykle cienkich i zwiewnych. Elegancka suknia wieczorowa z tiulowym dołem wygląda zdecydowanie lepiej, jeśli jest podszyta nieprzezroczystą tkaniną w kolorze sukienki. Podobnie wykorzystuje się lekkie halki do podszycia sukienek i spódnic z koronkowymi wstawkami, które mogą zbyt wiele odsłonić. Niektóre tkaniny, jak wspominana już koronka czy delikatnie haftowany tiul, dzięki podszewkom i halkom zaskakują swoim unikalnym charakterem. Jednolita halka jest konieczna w przypadku materiałów, w których połączono elementy błyszczące z niezwykle prześwitującymi tkaninami.

Dzięki halce kobiety mogą czuć się pewniej

To właśnie sukienki wizytowe są kolejnym rodzajem sukienek, które zdecydowanie lepiej układają się na sylwetce dzięki podszyciu halką. Takie sukienki szyje się z określonych rodzajów tkanin, którą często jest dość śliska tafta czy materiały ozdobione błyszczącymi aplikacjami z koralików czy cekinów. Dzięki halce taka sukienka, nawet po wielu godzinach noszenia, nie przykleja się do ciała ale nienagannie układa się na sylwetce. Wśród sukienek wieczorowych można znaleźć sukienki o długim przezroczystym dole, który jest podszyty krótką halką. To właśnie ten fason sukienek najlepiej pokazuje, że wykorzystanie halki może zdecydowanie zmienić charakter sukienki, podkreślając atuty sylwetki, a jednocześnie dyskretnie przysłaniając te partie, które nie powinny być zbyt mocno odsłonięte.