1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Dzieci
   1. Odzież

  Sukienki 2-w-1

  Kobiety zwykle chcą mieć wiele strojów, by mogły stale wyglądać inaczej i nosić zupełnie nowe ubrania. Wymaga to jednak sporych nakładów finansowych i... wiele miejsca w szafie. Na szczęście jest prosty trik na to, by oszczędzić i miejsce, i pieniądze, a jednocześnie zapewnić sobie różnorodny wygląd. Są to sukienki 2-w-1, które Peek & Cloppenburg oferuje w dużym wyborze.

  Sukienki 2-w-1 mogą mieć różne warianty

  Czym charakteryzują się takie stroje? Sukienki 2-w-1 mogą mieć różne warianty. W przypadku strojów oferowanych przez Peek & Cloppenburg są to między innymi sukienki dwustronne. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie - kiedy jedna sukienka ma dwa kolory albo dwa rodzaje wzorów, można nosić ją dwa dni pod rząd, ale w zupełnie innej odsłonie. Jest to znakomity kompromis między typowo kobiecą potrzebą różnorodności i oszczędnością miejsca, pieniędzy, a nawet oszczędnością czasu - bo nie trzeba go tracić na szukanie innej kreacji!

  Sukienki 2-w-1 to też łączenie góry z innym dołem

  Inne, bardzo obecnie popularne wersje sukienek 2-w-1 to sukienki, które mają górę i dół wykonaną z różnych materiałów, co może iść w parze też z różnymi kolorami. Powszechne jest na przykład łączenie gładkiej, na przykład satynowej bądź bawełnianej góry ze spódnicą z tafty, szyfonu czy tiulu. Takie zestawienia prezentują się bardzo ciekawie i pozwalają świetnie rozwiązać problem, z jakiego materiału wybrać dla siebie sukienkę. Jest to też znakomita odskocznia od monotonii i pomysł na niebanalną sukienkę na dowolną okazję.

  Dualistyczny charakter sukienek 2-w-1

  Peek & Cloppenburg oferuje wiele takich strojów, których dualistyczny charakter idealnie trafia w kobiece gusta. Pozwala to doskonale dopasować sukienkę do swej figury czy preferencji, na przykład jeśli chodzi o materiały i wzory. Jedna sukienka, którą można nosić na różne sposoby i za każdym razem wyglądać inaczej to niezwykle praktyczny strój, który warto mieć w swojej szafie, najlepiej - w kilku wersjach.

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2