Sukienki z rozporkiem

  1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Dzieci
   1. Odzież

  Sukienki z rozporkiem

  Podkreślające sylwetkę taliowane sukienki, zwłaszcza o długości midi, wyglądają niezwykle efektownie, a dodatkowe rozcięcia i rozporki z pewnością podkreślą ich modny fason. Same sukienki z rozporkiem mogą być sukienkami o sportowym kroju czy eleganckimi sukienkami wizytowymi, które dzięki rozporkom podkreślają atuty kobiecej sylwetki.

  Sukienki z rozporkiem efektownie podkreślają kobiecą figurę

  Sukienki z rozporkiem są bardzo różne. Wygodne sukienki dżersejowe, sportowe sukienki oversized czy sukienki midi do pracy dzięki rozporkom stają się modnymi sukienkami, po które chętnie sięgają kobiety. W sukienkach o kroju bardzo dopasowanym do sylwetki, często z dołem idealnie podkreślającym nogi, rozporek jest elementem pozwalającym na odkrycie atutów sylwetki. Po takie sukienki chętnie sięgają kobiety, które chcą się pochwalić swoimi nogami, a jednocześnie nie chcą pokazać zbyt wiele. Bo sukienki z rozporkiem to bardzo często sukienki długie lub o długości co najmniej do kolan. W sukienkach dopasowanych do sylwetki rozporek jest wykorzystywany nie tylko jako efektowny detal wykończeniowy.

  Rozporek w sukience to więcej niż ozdoba

  Coraz częściej rozporki stosuje się w długich sukienkach letnich, w których każdy element, w tym również deseń materiału czy rodzaj zapięcia, jest dokładnie przemyślany. Długa sukienka z rozporkiem na lato, uszyta z lekkiej tkaniny i ozdobiona kwiatowym nadrukiem, a może kolorowa sukienka na ramiączka - rozporek w takiej sukience sprawdza się jako ciekawy detal, podkreślający romantyczny charakter sukienki. W sukienkach eleganckich zwykle wykorzystuje się pojedyncze rozcięcia, które umieszcza się z przodu lub z tyłu sukienki. Natomiast w sukienkach letnich oraz w sukienkach o sportowym fasonie rozporków najczęściej wykorzystuję się dwa.

  1. 1
  2. Strona 1 / 6
  3. 6